Skocz do zawartości
Sawa1

Procek :D Upgrade pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem sie zapytać jak bedzie się miało kupno xeona X5450 na lga 771 i zmodowanie mojej płyty nforce 780i (lga 775) jaka będzie wydajność w grach i czy jest to zakup opłacalny. 

Najbardziej interesuje mnie jego wydajność w cs:go i niektórych nowszych tytułach jak gta v 

jeżeli zakup jest opłacalny to prosił bym o podanie jakiś tanich schładzaczy procka bo OC zawsze sie przyda 

 

Reszta mojego złomka:

c2d e6750 2x2.66

4gb ram

gf 8800gts 320mb (i tu pytanko czy opłacało by się kupić jakiegoś gtx'a 660)

corsair vx450

Edytowane przez Sawa1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu brać GTX660 nawet do mocno wykręconego Xeona , procek będzie hamował kartę .

 

Optymalnie po zmianie procka i OC wstawił bym tam jakiegoś HD6850 / HD7770 / GTX460 .

 

Ten Xeon to odpowiednik wydajnościowy C2Q 9650 , resztę dopisz sobie sam .

 

Te modele chodzą po ~200 zł , Q9650 są droższe - nawet 300-400 zł za procek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie przyszłościowy. Już teraz jest on słaby do nowszych gier. Tak więc IMO szukaj używki GTX 460 . Potem wymień na jakś odpowiednik i5 4460 + odpowiednik R9 270, bo nie wiadomo co bedzie za 1.5 roku,

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...