Skocz do zawartości
RudyHDTV

Komputer za 4000 zł. Używki.

Rekomendowane odpowiedzi

Komp za 4k zł i chcesz używki ?

 

W tej kwocie to znacznie lepiej brać nowe części , jest na tyle duża że można złożyć wydajnego kompa .

 

Napisz do czego ma być ten komp .

 

A z tym FB to już pojechałeś po bandzie - po co się rejesterowałeś na forum jak chcesz pomocy na FB , trzeba było tak szukać pomocy a nie na forum .

 

Jak chcesz otrzymać pomoc na forum to pisz na forum , nikt nie będzie wysyłał zaproszeń ani się rejestrował .

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chcę używki. Jeżeli coś się zjebie, to ja będę miał problem, bo będę musiał kupić nowe części. Komputer ma być do gier, nagrywania i stremowania. 

Podam specyfikacje co stworzył mi chłopak (16 lat) 
Procesor i5-4670 za 750 zł (Używka) Powiedział, że podkręcimy go do 4.2

Karta graficzna : MSI GeForce GTX 970 4GB Gaming Używka

 

Płyta główna : Gigabyte GA-Z97-HD3 330 zł Nowa

 

Crucial Ballistix Tactical 2x4GB albo 1x8 cena 170 zł używki

 

Tyle na razie się udało.
Jeżeli chciałbyś mi pomóc, to chciałbym być z Tobą pisać na np. gg, FB, może masz Skype, lub Ts'a. Chciałbym wiedzieć co będę miał w komputerze.

 


Komp za 4k zł i chcesz używki ?

 

W tej kwocie to znacznie lepiej brać nowe części , jest na tyle duża że można złożyć wydajnego kompa .

 

Napisz do czego ma być ten komp .

 

A z tym FB to już pojechałeś po bandzie - po co się rejesterowałeś na forum jak chcesz pomocy na FB , trzeba było tak szukać pomocy a nie na forum .

 

Jak chcesz otrzymać pomoc na forum to pisz na forum , nikt nie będzie wysyłał zaproszeń ani się rejestrował .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho kolejny jutuber.

Jesteś albo głupi albo nieracjonalny albo pijany albo wszystko jednocześnie.

Za 4k możesz mieć nowy komputer z i5 i gtx970 na gwarancji, a Ty chcesz wydać 4k na komputer używany z i5 i gtx970 z niewiadomą gwarancją? Kto dał Ci te pieniądze do wydania? Idź i zarób taką sumę, może zmądrzejesz.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ( nie tylko ja ) chciał bym abyś pisał na forum jak mieć pomoć .

 

Mało kto ci pomoże na FB/GG itp.

 

I tak jak mówi GeMetin 1 - pakowanie 4k zł w użyski to nie najlepszy pomysł , tym bardziej że możesz mieć to samo z normalną , pełną gwarancją .

 

Przejrzyj sobie ten artykuł - zestawy za 3 600 zł i 4 000 zł powinny ci pasować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem, ale do nagrywania/streamowania lepiej się nada jakiś i7. Mam i5-4460 I żałuję że nie uzbierałem więcej kasy i nie kupiłem i7, bo normalnie w gry gram w FullHD a przy streamowaniu muszę schodzić do 720p60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...