Skocz do zawartości
mariuh

Niskobudżetowa grafika...tylko co?

Rekomendowane odpowiedzi

Kucyk weź się opanuj na każdym forum widze twoje posty, ty że ty nie masz ani nic ciekawego ani mądrego do powiedzenia, robisz z tego forum śmietnik. Niekawdo w newsach był link do porówniania kart do 400 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk weź się opanuj na każdym forum widze twoje posty,  ty że ty nie masz ani nic ciekawego ani mądrego do powiedzenia, robisz z tego forum śmietnik. Niekawdo w newsach był link do porówniania kart do 400 zł.

:?:

Bardzo tajemniczy jesteś, ale ja jednak będe uparcie sądził, że jednak mam coś do powiedznia i w przeciewieństwie do ciebie nie będe nikomu tego podwarzał.

 

Czy jest ktoś jeszcze na tym forum kogo moje zachowanie tak bardzo w.k.u.r**** i sądzi podobnie jak Nicky?

Bo mi się wydaje że nie... Może się myle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu uważam że jesteś w błędzie gf fx poza obsługą dx9.0 nie ma nic do zaoferowania, i widać to wyraźnie w każdym teście. Czytałeś tą recke do której był link albo inaczej czytałes jakakolwiek recke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak, widzisz dało się normalnie pogadać, a nie odrazu mięsem rzucać że śmietnik robię.

Wiem że FX5200 nie ma nic ciekawego do zaoferowania - czytałem chyba wszystkie recki na ten temat, ale karta wcale taka zła nie jest...

Proponuje ci abyś zerknął tutaj:

http://www.nordichardware.com/reviews/grap...index.php?ez=12

Ponad 9000 w 3dmarku bez OC to chyba niezły wynik...

To powiedz mi co twój GF3Ti ma CIEKAWEGO do zaoferowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem te testy i powem tak:

Ktoś juz napisał na tym forum, że jak się chce s.p.i.e.r.**** benchmark i obsmarować karte to się da zrobić...

Za niedługo będe miał FX-a 5200, wtedy zobaczymy. Jeszcze się spotkamy i zapewniam się, że jeśłi będzie to gorsza karta to zwróce honor.

i do k.u.r.** nędzy nie życze sobie postów w stylu - robisz śmietnik na forum :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przesadziłem :mrgreen: ,ale wiesz jak teraz wyglądają gry na GF3Ti a jak na 4MX. Jest różnica... W przyszłości taka sama różnica będzie między GFFX5200 a GF3Ti...

jak tak sądzisz to zamień swojego 3ti na tego fx5200 i nie rób ludziom mętliku w głowie bo większość uczestników forum wie że ten fx5200 to nic innego jak MX z obsługą DX9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przesadziłem :mrgreen: ,ale wiesz jak teraz wyglądają gry na GF3Ti a jak na 4MX. Jest różnica... W przyszłości taka sama różnica będzie między GFFX5200 a GF3Ti...

jak tak sądzisz to zamień swojego 3ti na tego fx5200 i nie rób ludziom mętliku w głowie bo większość uczestników forum wie że ten fx5200 to nic innego jak MX z obsługą DX9

Myśle, że nikt nie powstydziłby sie MX-a z osiągami GF3Ti...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra przesadziłem :mrgreen: ,ale wiesz jak teraz wyglądają gry na GF3Ti a jak na 4MX. Jest różnica... W przyszłości taka sama różnica będzie między GFFX5200 a GF3Ti...

No tak może być :evil: a mx jest wolniejszy ale nie wiele 8) a gry wyglądają na nim pożal się borze (np morrowind)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk weź się opanuj na każdym forum widze twoje posty,  ty że ty nie masz ani nic ciekawego ani mądrego do powiedzenia, robisz z tego forum śmietnik. Niekawdo w newsach był link do porówniania kart do 400 zł.

:?:

Bardzo tajemniczy jesteś, ale ja jednak będe uparcie sądził, że jednak mam coś do powiedznia i w przeciewieństwie do ciebie nie będe nikomu tego podwarzał.

 

Czy jest ktoś jeszcze na tym forum kogo moje zachowanie tak bardzo w.k.u.r**** i sądzi podobnie jak Nicky?

Bo mi się wydaje że nie... Może się myle...

 

Ja podobnie myśle jak NICKY :lol: bo jesli ktoś twierdzi ze lepszy jest FX za 389zł od np takiego Radka jak mam w podpisie którego można kupić za 330żł ( nawet mniej ) to niech faktycznie nie zaśmieca fora i niech się nie odzywa .......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kucyk weź się opanuj na każdym forum widze twoje posty,  ty że ty nie masz ani nic ciekawego ani mądrego do powiedzenia, robisz z tego forum śmietnik. Niekawdo w newsach był link do porówniania kart do 400 zł.

:?:

Bardzo tajemniczy jesteś, ale ja jednak będe uparcie sądził, że jednak mam coś do powiedznia i w przeciewieństwie do ciebie nie będe nikomu tego podwarzał.

 

Czy jest ktoś jeszcze na tym forum kogo moje zachowanie tak bardzo w.k.u.r**** i sądzi podobnie jak Nicky?

Bo mi się wydaje że nie... Może się myle...

 

Ja podobnie myśle jak NICKY :lol: bo jesli ktoś twierdzi ze lepszy jest FX za 389zł od np takiego Radka jak mam w podpisie którego można kupić za 330żł ( nawet mniej ) to niech faktycznie nie zaśmieca fora i niech się nie odzywa .......

]

Ale chłopakowi nie pasuje ATI 9100 a co ma brać innego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli nie chce brać Radka ( choć tego nie rozumie ) to faktycznie najlepszym tu będzie FX5200 ( tylko jakiejś dobrej firmy ) bo nie warto płaćic za GF3 398zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze jak bedziecie sie opierali na jakis dupnych testach firm to daleko zajdziecie.

Bierze sie karte do lapy wklada do kompa i testuje

9100 niekrecony jest sporo szybszy od Ti200.

A takie male cos do Kucyka zmien swoje Ti200 na tego FX to zobaczysz. Posrasz sie ze szczescia. Bedziesz mial karte obslugujaca DX9. Poprostu zajebiscie. Ale co z wydajnoscia???? Oj biedaku albo jestes mlody i wierzysz innym albo sie naczytales jakis glupot.

Ja sam porownywalem kilka Ti200 i 9100 bo taki mialem budzet. I wiem jedno Ati wydajnoscia bije Nvidie w tym przedziale cenowym. A jezeli chodzi o Toca to chyba jakis blad programistow z Codemaster bo gra chodzi bez problemu na 8500le (9100) z innymi grami nie mam problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam do FX 5200 nic nie mam, mialem go przez tydzien i jak narazie wszystko fajnie chodzilo, niestety musze sie z nia rozstac bo mam to co w podpisie :D, jakby ktos chcial to zapraszam do dzialu sprzedam tam jest moja grafa, 128MB wersja ultimate 150/500 4ns :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozna w bardzo prosty sposób wyjaśnić.

Zrby kupic tę karte trzeba być lamą, że nie jest się w stanie nawet jej obiektywnie ocenić. :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mozna w bardzo prosty sposób wyjaśnić.

Zrby kupic tę karte trzeba być lamą, że nie jest się w stanie nawet jej obiektywnie ocenić. :idea:

no nie wiem kto tutaj jest lama ja ja oceniam jako karte law end a nie jakiegos radeona 910 herculesa za 420 zl ta karta mnie kosztowala 350, i jak za ta kase ma niezla wydajnosc cena/wydajnosc zobacz wszystkie testy na stronkach byly robione jak karta byla nowoscia i kosztowala prawie 500zl dlatego dostala takie niskie noty ale cena teraz spadla wiec niepierdziel mi tutaj ze osoby kupujace te karty to lamy, najpierw ja przetestuj a potem gadaj <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly wynik w 3dmarku 2001 mialem zaleswie ok 700 punktow nizszy niz HERCULESA 9100 mialem obie karty wiec wiem co mowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sharki 3DMarka to ja mam gdzieś, dla mnie się liczą wyniki w prwadziwych testach np. benchmark w UT2003, codecreatur czy aquamark. 3Dmarka wszczegłności 2003 to ja mam w [gluteus maximus]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że najbardziej bluzgają tą kartę ludzie, którzy nie mieli z nią doczynienia, zaś ci którzy ją mieli są zadowoleni...

Hmmmmm a twoja wypowiedz o Radeonie 9100???? Tez raczej nie miales z nia kontaktu. A opieranie sie stwierdzeniem: "wystarczy spojrzec ile jest topicow..." to juz nic nie powiem. Zobacz ile jest topicow o 8RDA+ i powiedz mi ze to <span style="color:red;">[ciach!]</span>owe mobo :x :x Jak ktos nie umie konfigurowac sprzetu niech sie za to wogole nie zabiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na koniec chciałem jescze dodać ,że nie bede nikogo uszczęsliwać na siłe kucyk rub co chcesz to twoja zmarnowana kasa.

Denrwuje mnie tylko to że mącisz innym w głowach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeśli nie chce brać Radka ( choć tego nie rozumie ) to faktycznie najlepszym tu będzie FX5200 ( tylko jakiejś dobrej firmy ) bo nie warto płaćic za GF3 398zł

Chłopak widać nie ufa Ati :P ja miałem R9000 i było spox teraz jest NV i też jest spox 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sharki 3DMarka to ja mam gdzieś, dla mnie się liczą wyniki w prwadziwych testach np. benchmark w UT2003, codecreatur czy aquamark. 3Dmarka wszczegłności 2003 to ja mam w <font color="#FF0000">[ciach!]</font>

Now UT 2003 to FX nawet r8500 rozkłada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...