Skocz do zawartości
mariuh

Niskobudżetowa grafika...tylko co?

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wymieniłem właśnie Ti200 na FX-a i jestem baaaardzo zadowolony... Patrz ORB...

ciekawe z czego jestes zadowolony IMHO to głupote jak chooj zrobiles ale to jest tylko IMO ,jedyny powod zadowolenia jaki tu widze to ze masz grafe "nowszej generacji w kompie" (noł ofens)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle dałes ciała :) Ja za 370 mam Radka 9100 i za Chiny bym nie wziął FX5200. Cena chyba mowi sama za siebie, prawda? Shit nad shity, kijem bym nie dotknął :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena podobna? To powiedz jak bys patrzył na najnowszego Merca SL500 i DAEWOO Nubira gdyby ich ceny sie rózniły o kilkaset złotych? Nie jest to podejzane? Rzeczywiscie FX5200 musi byc zajebisty albo mają jakąś wypas promocję ze sprzedają za 350 zł...

ZARAZ POLECE WYMIENIC TEGO ATI TO BEDE MIAŁ KARTĘ ZGODNĄ Z DX9.0. ALE JAZDA! LUDZIE TURBO WYPASNE KART ZA 350 zł!!!!!!!

 

Powiedz mi tylko dlaczego ludzie FX5200 omijają łukiem? Zapewne jeszcze nie zauwazyli promocji...No tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm tak przeczytalem sobie cale debate i napisze co uwazam:

zakup karty tylko dlatego ze jest zgodna z dx9 nie ma sensu. Kiedy beda takowe gry? za 3 lata czy 4?

Pamietacie premiere gf3 czy ati8500? i gdzie sa gry ktore mialy sie pojawic nagle ? do tej pory kilka wyszlo korzystajacych z dx8.1

 

Wydajnosc kart obecnych na rynku 9.0 nie bedzie za cholere wystarczajaca do sensownego grania w 1024 (ktos gra nizej?)

Producenci gier nie beda tworzyc gier dla waskiego grona posiadaczy najnowszych kart. Jest to nieoplacalne poprostu.

 

To czy kupicie sobie 5200 czy 9100 to juz decyzja indywidualna. Bawilem sie oboma kartami i zdecydowanie wole 9100 ktore JEST DUZO szybsze praktycznie w kazdej grze. W 3dmarki nie gram wiec nie podnieca mnie te 10k na jednej ani drugiej karcie. Problemy z grami hmm toca race driver ktora jest tak slaba ze nie warto wspominac. NIe przypominam sobie problemow z innymi grami. BTW to jaka roznica moze byc miedzy karta firmy "dziki wąż" a herculesem czy sapphire jesli chodzi o zgodnosc z grami :roll: niech mnie ktos oswiecie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwo dla tego pana!!!! Doskonale to podsumowałeś :)

 

Chyba mało gram albo trafił mi sie jakiś wyjątkowo nieupierdliwy Sapphire Atlantis 9100. U mnie wszystko śmiga...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena podobna? To powiedz jak bys patrzył na najnowszego Merca SL500 i DAEWOO Nubira gdyby ich ceny sie rózniły o kilkaset złotych? Nie jest to podejzane? Rzeczywiscie FX5200 musi byc zajebisty albo mają jakąś wypas promocję ze sprzedają za 350 zł... 

ZARAZ POLECE WYMIENIC TEGO ATI TO BEDE MIAŁ KARTĘ ZGODNĄ Z DX9.0. ALE JAZDA! LUDZIE TURBO WYPASNE KART ZA 350 zł!!!!!!!

 

Powiedz mi tylko dlaczego ludzie FX5200 omijają łukiem? Zapewne jeszcze nie zauwazyli promocji...No tak...

ja bym sobie wytatulowal napis 9100 i w takim przpadku omijal bym szerokim lukiem posiadaczy fx5200:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys sie nasmiewał z tego jak bronie 9100? Hmm... Nie mam za duzo kasy i lubie dobrze doradzic ludziom, a nie lubie kiedy naciaga sie hasłami na jakieś cuda na kiju które są <span style="color:red;">[ciach!]</span>o warte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...