Skocz do zawartości
straszyn27

Komputer w cenie około 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim :)

Zamierzam złożyć komputer do codziennego użytku oraz grania w mało wymagające gry typu cs (do innych mam konsole). Niestety ale budżet mocno ograniczony około 1500-1600 zł. Po przeczytaniu waszych porad coś udało mi się złożyć ale chciałbym abyście doradzili i ewentualnie dali swoje propozycje na zamiane jakiś podzespołów. Z góry dziekuje za porady! :D

http://www.morele.net/inventory/info/o4EX6l/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który CS ?

 

Wersja 1.6 , Source czy CS:GO ( w sumie ten sam silnik co CS : Source ) .

 

Pod ostatnie 2 wersje lepiej brać kartę od ATI np. Asus R7 265 2GB DC2 za 649 zł .

 

Procek nieco słaby do CS:GO , ta gra lubi procesory 4-rdzeniowe / 4 wątkowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS GO, z tego co sie orientuje to na tym gtx gra spokojnie trzyma te 150 fps więc o nią się nie martwie, bardziej o procesor ale niestety do i3 za dużo musiał bym dopłacić, chyba że gdzieś indziej będzie można zjechać z ceny ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się trochę używanych części, może dlatego że nigdy ich nie kupowałem i po prostu się nie znam xd I3 na pewno przemyśle bo może tyle zaskurniakow jeszcze gdzieś znajdę :D Więc jeśli ten procesor co zakładałem na początku czyli g3220 zamienię na I3 to będzie już dobre połączenie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...