Skocz do zawartości
gouran

Zestaw do gier i tworzenia stron WWW za 11700 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak za tyle kasy liczę że będzie dobre :)

 

Jestem audiofilem i mam pytanie jeszcze czy ta dźwiękówka jest dobra? http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-aim-sc808-pcie-24bit-192khz-7-1-i5600213679.html

 

@Edit do zastosowań PC dochodzi grafika 3D

Edytowane przez gouran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą obudowę z chłodzeniem wodnym a dostałem płytę główną MSI Z170A co jest grane?? Tak samo link się zmienił i pisze że to niby obudowo-płyta główna WTF!?
http://www.morele.net/obudowa-corsair-plyta-glowna-corsair-plyta-glowna-msi-z170a-gaming-m7-707322/

Miał ktoś z was podobny problem?

Edytowane przez gouran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karto dźwiękowa podobno (bo jeszcze nie mam, ale "czytałem", jakkolwiek to brzmi :) ), jest bardzo dobra. Wumienne OPAMPy więc można zadziałać dalej. W komputroniku jest na nią promocja, 439 zł kosztuje. Jest na mojej liście zakupów ale na chwile obecna niestety inne zakupy. Mam nadzieje, że promocja sie utrzyma jeszcze chwile :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą obudowę z chłodzeniem wodnym a dostałem płytę główną MSI Z170A co jest grane?? Tak samo link się zmienił i pisze że to niby obudowo-płyta główna WTF!?

http://www.morele.net/obudowa-corsair-plyta-glowna-corsair-plyta-glowna-msi-z170a-gaming-m7-707322/

Miał ktoś z was podobny problem?

link sam nie mogł sie zmienić

morele coś namieszało, zobacz co masz w opisie obudowy jak zamawiałeś  [wszystkie linki jakie tu wstawialiśmy były do budy z chłodzeniem, może masz kopię strony]- ewidentnie coś namieszali a teraz próbują krecić - powiedz im  jaką kwotę dajesz za graty to sie może ogarną - jak nie to zmień sklep niech żałują a nie robią z klientów wała

[jak zamawiasz przez neta to masz chyba 10 dni na zwrot [albo 14 bo były jakieś zmiany] 

 

ps

czyżby zrobili promocję na którą nikt nie miał się skusić? - połapali się że to za dobra promocja?

 

w linku było napisane jakie składniki a teraz prowadzi on do czegoś innego - tylko oni mogli to zmienić

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link sam nie mogł sie zmienić

morele coś namieszało, zobacz co masz w opisie obudowy jak zamawiałeś  [wszystkie linki jakie tu wstawialiśmy były do budy z chłodzeniem, może masz kopię strony]- ewidentnie coś namieszali a teraz próbują krecić - powiedz im  jaką kwotę dajesz za graty to sie może ogarną - jak nie to zmień sklep niech żałują a nie robią z klientów wała

[jak zamawiasz przez neta to masz chyba 10 dni na zwrot [albo 14 bo były jakieś zmiany] 

 

ps

czyżby zrobili promocję na którą nikt nie miał się skusić? - połapali się że to za dobra promocja?

 

w linku było napisane jakie składniki a teraz prowadzi on do czegoś innego - tylko oni mogli to zmienić

Sprawdź linki u góry mimo że były do chłodzenia prowadzą teraz tam :<

Napisałem do nich, odpisali mi że zgłosili sprawę do działu logistyki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem i kieruje do wersji z płytą

nie mam pełnej nazwy linku tylko skrót [który się wstawia na forum]

nosz k..a trzeba by wszędzie robić zrzuty

 

nie dział logistyki tylko ci co tworza stronki - tam jakieś logi powinny się zachować

 

jak nic ci nie zaoferują to im podziękuj i zakupy zrób gdzie indziej - klienta trzeba szanować a nie wmawiać mu że błedy na stronie wystąpiły albo jakieś inne [ciach!]ły [w końcu jest tam chyba ktoś za to odpowiedzialny, i ktoś tę stronę z chłodzeniem zrobił i puscił w świat, jakis opiekun produktu też się zawsze wyświetla]

 

to było na stronie: [nie zdązyli jeszcze zmienic obrazków, ale tytuł już zmienili]

post-161632-0-33221900-1440181488_thumb.png

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dalej czekam na tą obudowę z chłodzeniem i dalej nic no ale...
Tak zacząłem się zastanawiać co będzie lepsze ten i7-5820k czy i7-6700k?
W 5820k kusi mnie lutowany IHS

Ponieważ myślałem nad lekką modyfikacją tego zestawu http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2015?page=0,20i teraz nie wiem już...

Edytowane przez gouran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dylemat którą obudowę wybrać mianowicie zastanawiam się nad NZXT Phantom 820 lub Corsair obsidian 900D.
W temacie chłodzenia kupuję i7-6700k, czy be quiet dark rock pro 3 wystarczy czy może nad jakimś wodnym pomyśleć?
Tak planuję OC procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale Phantom 820 jest sporo tańszy niż Corsair 900D - jakieś 700+ na morele.net

 

Więc tutaj P820 wygrywa , wolał bym te 700+ zł dołożyć do czegoś innego niż ładować w budę .

 

Choć nawet NZXT to przesada i to duża , normalnie to max. co bym dawał to jakaś buda od Phanteksa czy FD w rodzaju serii Enthoo czy Define .

 

DRP 3 to przesada , brał bym zwykłego DR3 lub TR Macho Rev. B .

 

WC odpada chyba że byś sam budował od podstaw i chłodził jeszcze co innego np. kartę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale Phantom 820 jest sporo tańszy niż Corsair 900D - jakieś 700+ na morele.net

 

Więc tutaj P820 wygrywa , wolał bym te 700+ zł dołożyć do czegoś innego niż ładować w budę .

 

Choć nawet NZXT to przesada i to duża , normalnie to max. co bym dawał to jakaś buda od Phanteksa czy FD w rodzaju serii Enthoo czy Define .

 

DRP 3 to przesada , brał bym zwykłego DR3 lub TR Macho Rev. B .

 

WC odpada chyba że byś sam budował od podstaw i chłodził jeszcze co innego np. kartę .

 

DR3 utrzyma 6700k na przyzwoitych temperaturach po oc?

Przy okazji jakie ramy polecacie DDR4 min. 16gb

Edytowane przez gouran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...