Skocz do zawartości
halu

netbook msi u 270 ekran czy wiatrak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z netbookiem, próbuje go odpalić, po włączeniu powera komp energicznie uruchamia wiatrak i nagle wiatrak cichnie, po czym znowu probuje wstawać, nie wydaje mi się żeby to było normalne zjawisko, mój leonvo jak go odpalam to słychać energicznie wiatrak po czym cichnie i normalnie sobie trybi, w przypadku netbooka jest to taki efekt jakby chciał się odpalić drugi raz, wiatrak jest głośny po czym pada i zza chwile znowu taki zryw, dysk działa, sprawdzałem, przekładałem ramy, podpinałem za pomocą hdmi do zew monitora, nic nie widu. ciężko mi dojść do wiatraka, ale chyba będę musiał go rozłozyć na tip top. To może być matryca ? grafa? proc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zimne luty pod którymś z układów (grafa, mostek). Częste zjawisko. Sprawdź też pamięć RAM, poprzekładaj ją w slotach. Jeśli to zimne luty to lapka można naprawić przed podgrzanie układu, ale naprawa będzie krótkotrwała, problem i tak wróci po jakimś czasie. Można też wybebeszyć układ i założyć nowy lub po usunięciu kulek ze starego nałożyć nowe, koszt naprawy niestety będzie spory. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...