Skocz do zawartości
deczklav

Mod4.us - Every day new ideas....

Rekomendowane odpowiedzi

Jest coraz lepiej :!: Widzę że stronka się rozkręca... Lajałt extra :wink:

 

Życzę powodzonka w dalszych pracach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe marco sie teraz wkurzy ;) rawde mowiac jest to kolejna reklama, bo ci którzy wchodza na wasza stronke juz wiedza lub dowiezieli by sie o zmianie za jakis czas....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No literki sa za ciemne :/

hm ten marco to chyba na głowe upadł ;) Lisek wie ze doprowadza tweak'a do upadku? ;) hehe

Upadł na głowe dla tego ze mi pomoogł z php jak mi sie cos zjebalo :?: CHOREGO :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale literki ciut ciemne i musze nos wsadzać w monitor. Design ładny ale odnosze wrażenie, że już gdzieś to widziałem... Czytelny, przejrzysty i standardowy.

Nie widziales. ;)Moze mu sie sciemnilo po dykcie :) :P

:lol: :lol:

 

Zartowalem!!! :) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ale literki ciut ciemne i musze nos wsadzać w monitor. Design ładny ale odnosze wrażenie, że już gdzieś to widziałem... Czytelny, przejrzysty i standardowy.

Nie widziales. ;)

Sądzisz, że miałem na myśli plagiat? Chodziło tylko o to, że... klikając na link spodziewałem się czegoś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No literki sa za ciemne :/

hm ten marco to chyba na głowe upadł ;) Lisek wie ze doprowadza tweak'a do upadku? ;) hehe

Upadł na głowe dla tego ze mi pomoogł z php jak mi sie cos zjebalo :?: CHOREGO :?:

 

Spokojnie, chyba sie za bardzo denerwujesz ;) Mozna to nazwac zartem, bo tak na prawde mnie to wali czy wam pomagał czy nie :) Jak pomogł to dobrze! :) Co mi niby do tego? :| :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No literki sa za ciemne :/

hm ten marco to chyba na głowe upadł ;) Lisek wie ze doprowadza tweak'a do upadku? ;) hehe

Upadł na głowe dla tego ze mi pomoogł z php jak mi sie cos zjebalo :?: CHOREGO :?:

 

Spokojnie, chyba sie za bardzo denerwujesz ;) Mozna to nazwac zartem, bo tak na prawde mnie to wali czy wam pomagał czy nie :) Jak pomogł to dobrze! :) Co mi niby do tego? :| :D

Denerwowac... hmm... no na ciebie tak szczegoolnei za text "dresiarsko murzynski avatar" ktoorym mnie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iles...

 

P!55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deczklav a to jest ten, czy był inny avatar? :) Kurde, pamietliwy jestes jak nic :D hehehe ostro A tekst ten miałes juz gdzies zapiany? ;)

Sory jesli ciebie uraziłem :|

 

ps. chyba chodziło o jakis inny bo ten nei jest zły :)

 

Ostro!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deczklav a to jest ten, czy był inny avatar? :) Kurde, pamietliwy jestes jak nic :D hehehe ostro A tekst ten miałes juz gdzies zapiany? ;)

Sory jesli ciebie uraziłem :|

 

ps. chyba chodziło o jakis inny bo ten nei jest zły :) 

 

Ostro!!! ;)

Mialem inny.

Dołączona grafika

Taki sam tylko ze nie zamykany... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deczklav, nie wiem co ze mna było ale za pewne to ze ten koles w taki nieładny sposob pokazuje te (tu napisze po polsku ;) ) fakersy ;) No tak musiałem dziwnie odreagowac :/ O ile teraz ten stary avarat wciaz by mi sie nei podobał to Twoj nowy jest bardzo w porzadku! :)

 

Co do stronki to ja bym wstawił jeszczemiliwosc łatwego wyboru pomiedzy chociaz dwoma stylami ale to wiadomo mzoe juz byc problemem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...