Skocz do zawartości
popo

xtreme ddr400

Rekomendowane odpowiedzi

Hmf,a co to za pamieci w twoim podpisie?

 

W Polsce raczej ich na razie nie ma, lub bardzo

trudno je dostac.. przynajmniej tak mi sie wydaje ;)

Swego czasu Mate76 sprzedawał takowe. Ostatnia cena co mi się przypomina (jakies 3 miechy temu) tto było 250 pln za kość 256 mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tylko interesi why ludzie daja cos w podpisach czego niemaja lub dopiero szukaja lub chcieli by w przyszlosci posiasc.

 

 

zaraz sobie jebne w sigu Jenifer Lopez na wyposarzeniu mojego pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tylko interesi why ludzie daja cos w podpisach czego niemaja lub dopiero szukaja lub chcieli by w przyszlosci posiasc.

 

 

zaraz sobie jebne w sigu Jenifer Lopez na wyposarzeniu mojego pc.

 

Wlasnie rok temu kupilem jedna kosc od Mate76 256mb teraz przydala by sie druga do duala...

Male sprostowanie......btw. czytaj dokladniej.......ale z drugiej stronie ja bym wola miec J.LO na wyposazeniu w sypialni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tylko interesi why ludzie daja cos w podpisach czego niemaja lub dopiero szukaja lub chcieli by w przyszlosci posiasc.

 

 

zaraz sobie jebne w sigu Jenifer Lopez na wyposarzeniu mojego pc.

 

Wlasnie rok temu kupilem jedna kosc od Mate76 256mb teraz przydala by sie druga do duala...

Male sprostowanie......btw. czytaj dokladniej.......ale z drugiej stronie ja bym wola miec J.LO na wyposazeniu w sypialni:)

No ja tez to bym mial ja 2 x :D jak w kosci jedna 24H/7 by sie mna opiekowala a druga tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to tylko interesi why ludzie daja cos w podpisach czego niemaja lub dopiero szukaja lub chcieli by w przyszlosci posiasc.

 

 

zaraz sobie jebne w sigu Jenifer Lopez na wyposarzeniu mojego pc.

 

Wlasnie rok temu kupilem jedna kosc od Mate76 256mb teraz przydala by sie druga do duala...

Male sprostowanie......btw. czytaj dokladniej.......ale z drugiej stronie ja bym wola miec J.LO na wyposazeniu w sypialni:)

No ja tez to bym mial ja 2 x :D jak w kosci jedna 24H/7 by sie mna opiekowala a druga tez :D

No widze ze sie rozumiemy:P ale pozatym jeszcze musi mi ktos gotowac i podawac jedzenie do lozka....:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o takich pamieciach firmy Glide - Dual Chanel (ladnie pakowane :> ) 400mhz nforce 2 ... ? moze ktos je ma ?

moze ktos mi powie co o nich mam sadzic ? i czy dobrze ze takowe kupilem ? czy moze ktos na pojecie czy lepiej aby deley byl wiekszy czy mniejszy (timingi - w biosie ) a jezeli inne od standardowych to najlepiej jakie ?

 

Doda ze te pamiatki sa specjalnie chlodzone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh ogólnie chłodzenie to raczej pic na wode ;) btw: moje Extreme DDR400 z przed ponad roku chodzą dużo lepiej niż nowe HyperXy 3500 - na 232MHz 2,5-3-3-7 - a kingstony nawet na 225 mają problemy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh ogólnie chłodzenie to raczej pic na wode ;) btw: moje Extreme DDR400 z przed ponad roku chodzą dużo lepiej niż nowe HyperXy 3500 - na 232MHz 2,5-3-3-7 - a kingstony nawet na 225 mają problemy :/

A ile Ciebie te pamiatki kosztowaly ??

 

w biosie chyba jest wicej timingow dla pamieci niz te ktore powiedziales... czy moze cos sciemniam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...