Skocz do zawartości
Wojtuk

Upgrade zestawu pod Wiedźmina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam aktualnie taki oto zestaw :

 

Płyta główna Gigabyte GA-H61M-D2-B3  Procesor Intel Core i3-2120 3.3GHz (BX80623I32120) BOX  Pamięć GoodRam DDR3 4096MB PC1333 CL9 (GR1333D364L9/4G)  Karta graficzna XFX Karta graficzna XFX Radeon HD6870 Dual Heatpipe 1GB DDR5 256BIT 2xDVI+HDMI+2xDisplayPort BOX (HD-687A-ZDFC)

 

Prośba o poradę :

 

1. Czy jest wogóle sens kupna i odpalania na nim Wiedźmina 3 ? Na wysokich ustawieniach mi nie zaleźy, ale jakiś minimalny, średni komfort grania przydałby się.

2. Co sugerowalibyście w pierwszej kolejności wymienić pod Wieśka? Grafa ? CPU na i5 ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecnej konfiguracji Wiesiek ruszy na średnich, o ile zadowala cię około 30-40 fps.

 

Eksperymentowałem z GTX 750 bez OC w połączeniu z G3258 i dawał na zadupiach stabilne 28 fps na nisko-średnich w 1440p, w Novigradzie nie mniej niż 23 fps.

 

BTW, kolejność zmian wg mnie:

1. RAM (w minimalnych jest 6 GB, nie wiem czy to obecnie rusza na 4GB czy nie, ale nawet jak rusza, będzie to raczej mieć efekt spowalniający);

2. Grafika.

3. Procesor.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, kolejność zmian wg mnie:

1. RAM (w minimalnych jest 6 GB, nie wiem czy to obecnie rusza na 4GB czy nie, ale nawet jak rusza, będzie to raczej mieć efekt spowalniający);

Dołożyć takie samo 4GB które mam ?

 

http://www.agito.pl/pamiec-goodram-ddr3-4gb-1333mhz-cl9-pl-936632-gr1333d364l9s4g/pd/DWY1XMBBM/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...