Skocz do zawartości
frantick

[~4000zł] Rozbudowa PCta pod gry CPU,MOBO,GPU,MEM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcial bym sobie podrasowac kompa a ze obecny jest nieco leciwy to nie pozostaje mi nic innego jak wymiana prawie wszystkiego. Zmontowalem  taki o to zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/GCfDlQ/ pozostale rzeczy zostaly by z tego co mam teraz. Nie jestem tez pewien czy bede sie bawil w OC wiec jesli uwazacie ze chlodzenie dolaczone w zestawie w zupelnosci wystarczy to wtedy urwal bym kasy z procka biorac wersje bez magicznej literki K i wywalil zestaw chlodzacy a w to miejsce za zaoszczedzana kase jakis SSD wstawil. I tu rodzi sie moje pytanie czy taka konfiguracja zda egzamin?

 

Dodam tylko ze chcial bym zlozyc zestaw ktory posluzy na pare ladnych lat (dlatego skylake) tak jak to jest w przypadku obecnego zestawu zlozonego na core 2 q6600 ktory sluzy mi juz 7-8 lat i tylko grafike wymienialem, z ktora pamietam ze byly juz problemy musialem updatowac bios zeby komp chcial zaskoczyc. Dlatego chce zmienic calosc bo nie sadze zeby staruszek udzwignol jakas nowa karte i pozwolil zaoszczedzic hajs :D

Edytowane przez frantick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego będzie służył komputer ??

Jakiś rendering czy cos że tyle ramu wsadziłeś ? 

Jeżeli rzeczywiście nie zamierzasz kręcić, to warto w tedy pójść w i5-6500 i za resztę kasy kupić rzeczywiście jakiś SSD. 

Edytowane przez dolar444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...