Skocz do zawartości
suchy95

Sprzedanie Xboxa One , kupno mocarneto komputera ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż od kilku dni mam pewien dylemat , myślę nad zakupem komputera , takiego od 8- do 10 tys  , taki żebym przez 2-3 lata nie musiał się o nic martwić , kupiłbym już złożonego . Oczywiście musiałbym dozbierać , ale z tym problemu nie będzie , aktualnie posiadam Xboxa One , sprzedam za tysiaka na pewno, i będzie git ;). A co to Xboxa to graficznie duża różnica jest w porównaniu do Xboxa ?. Xbox oczywiście ma swoje +  , ale jakoś ciągnie mnie do bardzo dobrego komputera , co o tym sądzicie ? Warto czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości gier na PC za taką kasę vs. X0 - sporo zależy od samej gry .

 

Jak to będzie kiepskiej jakości port z PS4 / X0 to różnic w zasadzie nie będzie - wyższa rozdziałka i trochę lepsze detale oraz płynność .

 

Co innego jak gra w wersji na PC będzie dopracowana , to w max. detalach będzie kosić to co można zobaczyć w wersji z konsoli .

 

Co do sprzętu - to proponuję coś takiego za ~7 400 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepszy - masz 2 wyjścia .

 

1 - ww. zestaw + 16GB ram , w niektórych grach może się przydać , w pozostałych 8GB spokojnie starczy , w kwestii wydajności nie wiele da się zmienić .

 

Co innego wygląd czy cisza .

 

2 - Iść w kierunku SLI jak planujesz / chcesz grać na monitorze / TV 4K , tyle że 2x980Ti to ponad 6 k zł , więc musiał byś dołożyć , 10 k zł do takiego kompa nie wystarczy .

 

Do 1440p spokojnie wystarczy jedna karta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RAM i zasilacz w tym zestawie to niezłe kuromysła.

 

Płyta główna - trudno mi oceniać, ale raczej też nie za bardzo, bo to jeden z najniższych modeli na Z107, a cena zestawu wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

W każdym gotowcu znajdzie się coś co jest tam dodane by zwiększyć zyski, zupełnie bez sensu. W przypadku, który podałeś jest to RAM, zasilacz, obudowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złożć teraz coś na 980ti a za rok zmodernizować - po co teraz wywalać cała kasę

Dopiero zbiera kasę.

Zanim dozbiera to może będzie już Polaris/Pascal.

 

Ja bym zostawił tego XONE. Większy pożytek będzie z gier konsolowych, a 1000zł więcej przy takim budżecie da marginalne zyski.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...