Skocz do zawartości
whatever

Artefakty po updejcie sterów do 362.00

Rekomendowane odpowiedzi

Próbowałem updtejtować stery. W trakcie instalacji komp się zresetował. Stery się nie zainstalowały, za to pojawiły się artefakty.Obecnie Windows nie jest w stanie odpalić żadnych sterów dla mojego 560ti, nie znajduje kompatybilnego urządzenia. Śnieg jest nie związany z moim systemem, mogę zbootować cokolwiek innego i jest tak samo. Zima do póki nie zmienię grafy czy ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śnieg jest nie związany z moim systemem, mogę zbootować cokolwiek innego i jest tak samo. Zima do póki nie zmienię grafy czy ktoś ma jakiś pomysł?

 

Próbowałeś bootować z Live CD? Jak nie to sprawdź czy też problem ma miejsce. Wtedy będzie jasne, że to wina samej karty graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas bootowania(w trybie tekstowym) i w biosie zwykle jest czysto, krzaki zaczynają się przy jakiejkolwiek grafice. Na liveCD krzaki. Winda przywrócona z backupa są krzaki, dodatkowo nie wykrywa urządzenia zgodnego ze sterami, żadnych sterów nie idzie skutecznie zainstalować. Na innej grafie jest wszystko ok, więc to na pewno kwestia grafy. Artefakty są głównie białe i się trzęsą i przemieszczają takie jakby zakłócenia, na 1/4 ekranu od potrafią czasami na 1-2 sekundy całkowicie zniknąć jak się tło nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A TO NVIDIA????

 

Jak już nie masz gwarancji, i lotto ci ta karta to zdemontuj wentyle i  do piekarnika wrzuć na 200' na 10minut tak by GPU było na górze :)

 

Powinno podziałać jeszcze z pół roku :)

Edytowane przez powerfulpk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...