Skocz do zawartości
Mardok

Samsung S34E790CN Curved

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Planuję w końcu zmienić swojego wysłużonego Dell U3011 na coś nowego, póki co znalazłem tytułowego Samsunga. I teraz mam pytanie czy w tych pieniądzach jest może coś lepszego oraz czy nie będzie problemu z podłączeniem go do mojej karty graficznej Evga GTX 670 FTW - na stronie producenta jest napisane: Max Digital: 2560x1600 (Dual Link DVI Only) ?

 

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby uzyskać natywną rozdzielczość (3440x1440) podłączasz monitor przez HDMI lub DispayPort

 

Jeśli interesują cię tego typu monitory to mogę jeszcze polecić Della na matrycy IPS

http://www.morele.net/monitor-dell-u3415w-3-lata-gwarancji-next-business-day-720212/

 

Ale jeśli ten monitor ma służyć do grania to od razu ci mówię twoja karta graficzna absolutnie nie da rady w tej rozdzielczości. Potrzebujesz tu raczej gtx 980Ti.

 

No i z tego co pisze na stronie producenta faktycznie wygląda, że twoja stara grafika nawet nie uciągnie takiej rozdzielczości nawet na pulpicie. Chociaż dziwne to trochę, że tak niską rozdzielczość tylko by obsługiwała.

Edytowane przez lukadev

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. Ten Dell też fajny i nawet tańszy. Natomiast co do grania - nie odpaliłem żadnej gry od lat więc to nie będzie problem, z resztą moja obecna rozdzielczość 2560x1600 też się średnio w grach sprawdza ;)

Edit:
Co do karty to już znalazłem: http://forums.evga.com/m/tm.aspx?m=2226292&p=1

 

To teraz pozostaje już tylko kwestia Samsung S34E790CN czy zaproponowany przez @lukadev Dell U3415W. Hm lubię Della, obecny nigdy mi nie sprawiał problemów - poprzedni z resztą też - teraz to już sam nie wiem ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dość długim zastanowieniu wybór padł jednak na U3415W cóż zawsze miałem Dell'e i byłem zadowolony to po co zmieniać ;) Dziękuje wszystkim za podpowiedzi.

 

BTW: jak ktoś zainteresowany mam do sprzedania U3011 ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...