Skocz do zawartości
bialy_wht

Ocena zestawu 5000PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Plyta zmieniona na asusa, co do grafy to na razie wystarczy później wpadnie jakiś pascal albo polaris. Jeśli teraz miałbym brać 980 to musiałbym zmienić i7 na i5 6600k ale wole mieć i7. Jak trafi się dobra sztuka 970 to można się zbliżyć wydajnościa do 980.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komp do gier to spokojnie wystarczy i5. i7 da Ci niewiele albo zupełnie nic. Najcześiej to drugie.Szkoda przepłacać.. Co do karty graficznej to dałbym sobie spokój z Gigabyte. ASUS, MSI, ew EVGA.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Dysk SSD 128 będzie stanowczo za mały. Weź co najmniej 256 lub większy-wspomniesz to co napisałem,bo gry teraz dużo zajmują .

 

http://www.morele.net/dysk-ssd-transcend-ssd370-256gb-sata3-ts256gssd370s-732387/

 

Miałem napęd Lite-On i bardziej moje uznanie wzbudza Asus;

 

http://www.morele.net/naped-asus-drw-24f1mt-drw-24f1mt-blk-g-as-767374/

 

Reszta zestawu bardzo dobrze dobrana.Moje uznanie po samym wyglądzie dostaje obudowa Aquarius, bo jeszcze jej nie widziałem.

Edytowane przez pablo27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak komp do gier to spokojnie wystarczy i5. i7 da Ci niewiele albo zupełnie nic. 

 

A tam nie słuchaj się ich, na dzielni dużo większy respekt z i7 no i w sygnaturce będziesz mógł się pochwalić znajomym, dużo większy SWAG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komp do gier to spokojnie wystarczy i5. i7 da Ci niewiele albo zupełnie nic. Najcześiej to drugie.Szkoda przepłacać.. Co do karty graficznej to dałbym sobie spokój z Gigabyte. ASUS, MSI, ew EVGA.

Jak ma dać skoro w dwóch grach na krzyż działa smt, ale jak działa to gry na i5 stają się wręcz niegrywalne. Crysis 3 w miejscach i levelach gdzie smt działa na i5 są duże skoki frametime, więc płynność na i5 jest kiepska i trzeba ciąć detale - cienie i obiekty. Watchdogs na i5 w zasadzie jest niegrywalna podczas jazdy samochodem, rwanie/zacinanie animacji prawie non stop.

 

Także jak się trafi gierka, która była wysysa wszystkie soki z 8wątków to na i5 może być kapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...