Skocz do zawartości
Janosik303

Lagi podczas oglądania filmu na yt.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z yt. Objawia się on małą ilością klatek(tak na oko to gdzieś z 15-20fps). Komputer dopiero co wymieniony na nowy i myślę, że nie to jest problemem. Posiadam windows vista 32bit, intel pentium g3258 po małym oc, 4gb ram 1600 mhz, płyta głowna b85m-d3h-a. Co może być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki  do grafiki? Rozumiem że pracujesz na integrze. Wgraj najnowsze ze strony Intela jak tego jeszcze nie zrobiłeś.

 

Spróbuj na innej przeglądarce. Wgraj jeszcze raz Adobe Flash.

 

I na litość zmień tą Vistę na coś bardziej użytecznego. W Twoim przypadku najepiej Windows 7.

Edytowane przez Devil
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Flash albo HTML5.

 

Nie napisałeś też z jakiej przeglądarki korzystasz. I przy jakiej rozdzielczości tnie.

Chrome ma wbudowanego Flasha i nie trzeba nic doinstalowywać.

 

Najlepiej zainstaluj Windows 10. Może sprzęt jest za nowy dla Visty, jaka jest data sterowników do grafiki?

Czy może jakiś specjalistyczny soft trzyma cię na Viście?

Edytowane przez maker3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązałem poprzez zmianę przeglądarki, wszystko działa płynnie. Tylko widzę kolejny problem, dla mojej starej Visty nie ma już sterowników do integry.  Posiadam klucz do 7 tylko w wersji OEM. Czy da się ten klucz jakoś aktywować abym mógł zainstalować 7 na swoim komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozwiązałeś problemu, tylko jakoś go ominąłeś.

 

OEM czyli klucz spod jakiegoś laptopa? Wtedy raczej trzeba robić aktywację telefoniczną. Natomiast wersja pudełkowa z licencją OEM normalnie się zainstaluje, jeśli limit nie został przekroczony.

 

Instalator Windows 10 też ponoć przyjmuje już klucze z Win7/8, więc możesz spróbować bezpośrednio, a nie potem robić aktualizację.

Edytowane przez maker3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licencja OEM jest tylko na tamtego laptopa i legalnie możesz zainstalować ją tylko na nim. Gadanie przez telefon z obsługą nic Ci tu nie da. Możesz po prostu spróbować ją włączyć na innym sprzęcie, najwyżej nie będzie działać i będziesz przynajmniej wiedział, że jest bezużyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...