Skocz do zawartości
Maska19

Athlon 1700XP do ilu można ???

Rekomendowane odpowiedzi

Tego to Ci nikt nie powie - jak nie sprobujesz nie bedziesz wiedzial.

Wiec zadbaj o chlodzenie i walcz :D

Plytke masz niezla wiec nie powinno byc zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii? Pewnie 2300MHz. Poczytaj na forum - znajdziesz az nadto! W praktyce? Wszystko zależy od szcześcia ;)

dlaczego w teorii :roll: podaj ją, bo nie kumam , to dla mnie 2300 Mhz to takie minimum :wink: / 2400 fajnie / 2500 bardzo fajnie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go podkręciłem do 2600xp ale mi sie resetuje odczego to jest zamało napięcie???

Nie napisałeś nic o napięciu, chłodzeniu, zasilaczu, pamięciach... Skąd my to możemy wiedzieć ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary podajesz jakiej serii masz proca. Plyte masz w podpisie. Ale czy masz vmoda, jakie masz pamieci, jaki masz zasilacz to sami mamy sie domyslec. Jezeli o chlodzenie chodzi to AC, WC, FC czy nie wiem co tam wymysliles. Podaj troche faktow to moze ci pomozemy. Ale wrozkami nie jestesmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy to jest DUT3C czy DLT3C a to jest bardzo ważne.

Na DUT3C wycisnałem 2,2GHz ale grzał się za bardzo.

Na DLT3C idzie stabilnie na 2,4GHz z temp. 50-60 stopni na AERO 7+, maks poszedł na 2,6 GHz ale nie stabilnie - tu już kłania się WC.

I to wszystko nie na ABICIE, ASUSIE,EPOXIE tylko na mało znanym JETWAY'u na nforcie, zapomniałem napisać że idzie 200x12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będzie takich topiców? Nie lepiej samemu spróbować i zapodać wyniki z dokładnym opisem configu i później dopiero poddawać to w dyskusję. To , że u kogoś poszedł taki egzemplarz na 2,4 to nie znaczy, że u ciebie pójdzie. Potestuj i opisz , a my poradzimy co dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary podajesz jakiej serii masz proca. Plyte masz w podpisie. Ale czy masz vmoda, jakie masz pamieci, jaki masz zasilacz to sami mamy sie domyslec. Jezeli o chlodzenie chodzi to AC, WC, FC czy nie wiem co tam wymysliles. Podaj troche faktow to moze ci pomozemy. Ale wrozkami nie jestesmy.

AXDA1700DUT3C 9507967281287 JIUHB0313SPMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy to jest DUT3C czy DLT3C a to jest bardzo ważne.

Na DUT3C wycisnałem 2,2GHz ale grzał się za bardzo.

Na DLT3C idzie stabilnie na 2,4GHz z temp. 50-60 stopni na AERO 7+, maks poszedł na 2,6 GHz ale nie stabilnie - tu już kłania się WC.

I to wszystko nie na ABICIE, ASUSIE,EPOXIE tylko na mało znanym JETWAY'u na nforcie, zapomniałem napisać że idzie 200x12.

 

DUT3C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jaka zasilka i czym chlodzisz. No i jakie masz pamieci

Wentylatorkiem 3800 obrotów do procesota AThlon2400xp+
Napisz wreszcie - jak Cie ladnie wszyscy proszą, jakie masz pamięci ;) Najlepiej zrob testy Sandrą i wszystko spisz - poczytaj to, co już na tym forum jest i zobaczysz co jest ważne. Następnie nam to napisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jaka zasilka i czym chlodzisz. No i jakie masz pamieci

Wentylatorkiem 3800 obrotów do procesota AThlon2400xp+

Odpowiedz brzmi do XXXX+

Bo twoeje pamieci pojda max na FSB=XXX

Moze to byc spowodowane slabymi osiagami zasilki XXXW

A wentylator troszke za slaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jaka zasilka i czym chlodzisz. No i jakie masz pamieci

Wentylatorkiem 3800 obrotów do procesota AThlon2400xp+

Odpowiedz brzmi do XXXX+

Bo twoeje pamieci pojda max na FSB=XXX

Moze to byc spowodowane slabymi osiagami zasilki XXXW

A wentylator troszke za slaby

Zwróć uwagę na temperaturę- XX stopni. Stanowczo za dużo. Powinien zmienić cooler na miedziany to temperatura powinna spaść do poziomu XX stopni.

 

:D :D :D

 

Tak właśnie wyglądają odpowiedzi na zadawane pytania bez szczegółowych danych :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jaka zasilka i czym chlodzisz. No i jakie masz pamieci

Wentylatorkiem 3800 obrotów do procesota AThlon2400xp+

Odpowiedz brzmi do XXXX+

Bo twoeje pamieci pojda max na FSB=XXX

Moze to byc spowodowane slabymi osiagami zasilki XXXW

A wentylator troszke za slaby

Zwróć uwagę na temperaturę- XX stopni. Stanowczo za dużo. Powinien zmienić cooler na miedziany to temperatura powinna spaść do poziomu XX stopni.

 

:D :D :D

 

Tak właśnie wyglądają odpowiedzi na zadawane pytania bez szczegółowych danych :( .

Temp proca xx jest niezla ale ta na chipsecie jest juz za duza :D :wink:

 

No dobra a tak na serio to i tak trudno jest powiedziec.

Jedyny sposob to proby.

Ale my nie ponosimy odpowiedzialnosci za zrabana plyte, spalone pamiatki czy proca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z napieciem to kwestia otwarta mi udlao sie zrobic 2,025V, ale to juz troszke duzo. Ale zalezy to wszystko od pamiatek i oczywiscie zasilki,boo mobo juz nie wspomne. Zakladam ze AC to raczej juz zastapisz na WC,bo inaczej to raczej kiszka mala jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos powie mi przy okazji posiadam pamieci 266 plyta jak w podpisie i mam pytanko czy jakbym kupil pamieci 333 to czy plyta je obsluzy chociaz chipset ma kt266a czy w ogole ih nie odczyta czy tez pojda na 266 z zapasem mocy?

bo przy podkrecaniu procka powyzej 150mhz juz jest kaplica zawaias :( a chcialbym sprawdzic czy plyta ta ma mnoznik 1/5 bo w biosie jest ustawienie magistrali do 166mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...