Skocz do zawartości
Turok8

Smartfon do 1900zł - wydajny i powyżej 5"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Obecnie biorę pod uwagę zakup Nexusa 6 ewentualnie Moto X Style. Liczy się dla mnie czysty Android, szybkość działania i nie boję się sporych wyświetlaczy. Co jeszcze moglibyście mi polecić?

 

PS. Zastanawiam się nad ratami przez internet w RTV EURO AGD, jest szansa na to hucznie rozreklamowane 0% czy lepiej pogadać z doradcą "na twarz"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tych 0% to mozesz zapomniec. Wcisną ci nieobowiazkowe ubezpieczenie, a jak odmówisz ubezpieczenia to pewnie bedzie brak zdolnosci kredytowej ;)

 

Co do smartfona to ze swojej strony polecam Xiaomi. W tym budżecie celuj w Mi5. Ja mam Mi4c od paru miesiecy i jestem zachwycony. Nie jest to wprawdzie czysty android ale nakladka jest przyjemna dla oka i nie zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak OTT ma czystego robocika to soft powinien być OK - w końcu tym zarządza Google a nie producent danego fona .

 

Chyba że koledze wyżej chodzi o co innego albo OTT ma jakąś nakłądkę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czystego ma tylko linia nexus. Co w kilku przypadkach kuleje ( art na głównym, miła lektura na poranek [; )

IMHO brać coś co się podoba a później niestety root i grzebanie z pomocą xda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak OTT ma czystego robocika to soft powinien być OK - w końcu tym zarządza Google a nie producent danego fona .

 

Chyba że koledze wyżej chodzi o co innego albo OTT ma jakąś nakłądkę .

 

 

Czystego ma tylko linia nexus. Co w kilku przypadkach kuleje ( art na głównym, miła lektura na poranek [; )

IMHO brać coś co się podoba a później niestety root i grzebanie z pomocą xda.

 

 

Czystego androida AOSP nie ma żaden z tych telefonów, chyba że jako "custom rom" z xda. Artykuł na głównej jest z [gluteus maximus] wyjęty podobnie jak wszystkie artykuły tego autora.

Nexus ma soft od Googla i faktycznie jest zarządzany przez googla, oneplus ma Oxygen OS który jest modyfikacja od oneplus i google nie ma nic tu do gadania z aktualizacjami.

Prawda niestety jest taka że oneplustwo kusi ceną i mimo bebechów takich jak nexus 6p to działa od niego wolniej, wystarczy włączyć jakiekolwiek porównanie na yt czy poczytać opinie. Jak ktoś decyduje sie na oneplus to trzeba zaprzyjaźnić się z xda.

Szkoda że ważny jest dla ciebie w miarę czysty android, bo jeśli nie boisz się dużego rozmiaru to warto zainteresować się LG V10. Przejdź się do pierwszego lepszego mediamarktu, leżą na wystawie.

Niecałe 2 lata temu producenci z googlem wypuszczali na rynek amerykański telefony "Google Play Edition" i w ten sposób powstały np. htc m8 google play edition, samsung s4 google play edition, sony Z ultra google play edition itd. które miały soft i aktualizacje od google, szkoda że ten projekt zaniechano.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...