Skocz do zawartości
PANTHER X

geforce 4200 ti A TEK!!

Rekomendowane odpowiedzi

kto ma taka karte tej firmy A-TEK albo inna karte tez tej firmy i moz emi powiedziec czy sa z nia jakies proelemy czy nie - jakie jest wykonanie karty : ??? - niechcialbym kupic jakiegos tajwanskiego taniego klonu : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam okazje kupic nowego takie geforcea na pelnej gwarancji za 450 zl zamiast redeona 9100 sapphiire ... podobno ten model georcea jest lepszy - ale boje sie zeby to co wyszlo spod reki tej firmy niebylo gownem : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za lolki - nikt nie miał a wszyscy krytykują. Gdyby to był hmmm powiedzmy Visiontek to pewnie też powiedzielibyście, że kicha bo nigdy nie słyszeliście o nim ?

 

W tej chwili mam tę kartę w kompie - pracuję w 1280x1024@85Hz, taktowanie karty 250/513, pamięci Samsung -TC40 (4 ns), jeszcze nie kręciłem. Wynik wstępnie na 3DM2K1 >9600, na razie nie mam czasu na dalsze testy. Cena 450pln za nową kartę na 24 miesięcznej gwarancji w dużej (która zaraz nie zniknie) firmie uważam za przystępną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie miał nigdy karty A - Teka to btm ci tego nie napisał!

 

Tak się składa że miałem GF4 MX460 - JEZU co za XXSDDCSF!!!!

 

A ta firma - !!. Dobrze że ja ją dostałem a nie kupiłem.

Co do twojego posta to wolałbym trochę dołożyć i mieć święty spokój.

 

P.S. Podobno nie chcesz "jakiegoś tajwańskiego klonu " ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie - błędy w grafice i to nawet w samym Windowsie - oczywiście na sterownikach producenta - na tych z Nvidii było trochę lepiej.

Niższe taktowania , o jakości wykonania już nie wspomnę (płytka wyglądała jakby ją ktoś pilnikiem wygładzał)

Problemy z pomocą techniczną i ile się naszukałem w nacie ich strony.

 

No nie wiem rób jak chcesz - może ja tylko miałem takiego bubla.

Ale naprawdę to jest firma o której mało wiadomo więc lepiej się zastanów - i tak zrobisz co chcesz , ja tylko przedstawiłem swoją opinię (a taką posiadam o tej firmie ) - od tego zresztą jest board.

 

Pazdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież podałem konkrety na temat tej karty - taktowanie, rodzaj pamięci itd. A może ta twoja karta była uszkodzona ? Reklamowałeś ją ? A co do pomocy technicznej to nie wiem o co ci chodzi - powinieneś się zwrócić do sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...