Skocz do zawartości
dymy

..:: Babe Of The Tweak.pl ::..

Rekomendowane odpowiedzi

ma "ryj" jak tatarskie siodło i oczy jak zombie  :twisted:  :twisted: 

 

Ale to kwestia gustu  :lol:  :lol: 

 

J.LO fajna babka, ale pół świata już spenetrowało jej "cieśniny" :)

..pieprzenie. wedlug mnie ma cos czego J.LO miec nigdy nie bedzie. taki czar w spojrzeniu i zadziorny nosek miala chyba jeszcze tylko Bridget Fonda. dla mnie rewelka.

ej sorry ale kazdy ma prawo miec swoje zdanie na temat panienek......jak ktos powie ze Avril to zryty kaszalot to odrazu trzeba na niego z morda ,nie :?: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy trzeba mówić, że to zryty kaszalot? Najlepiej się nie wypowiadać IMO. Poza tym ona rzeczywiście ma coś w sobie :)

no nie,to byl tylko taki przyklad......IMO to calkiem fajna mloda kobitka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avril IMHO wyglada fatalnie, moze gdyby zreyzgnowala z tego pseudo-metalowego image'u to byloby zdecydowanie lepiej, a jesli jest on jej niezbedny (nie wiem po co bo z muzyki to nie wynika) to moglaby siegnac po lepsze wzorce, takie jak chocby Sabina Classen.

Natomiast Bridget Fonda -mniam, mniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy trzeba mówić, że to zryty kaszalot? Najlepiej się nie wypowiadać IMO. Poza tym ona rzeczywiście ma coś w sobie :)

no nie,to byl tylko taki przyklad......IMO to calkiem fajna mloda kobitka :wink:

..no wlasnie. wiec uwazam ze porownania do tatarskiego siodla (choc zabawnie brzmiace) to niepotrzebne bluzganie (czyt. pieprzenie) i nie widze powodu dla ktorego mialbym sie powstrzymac przed takim okresleniem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile chłopa tyle gustów . panowie prosba- czy mozecie do cholery jasnej nie cytowac zdjec(ryplejowac), wykladacie tym sposobem kolesiom strony z interi i prz okazji preżycie ludzi z modemem i sdi.

dziekuje za nie ryplejowanie fotek. danke. dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVRIL jest zajebista... u nas w Sanoku jest jedna taka fajna dziewczyna kropla w krople podobne... ale Amq masz swoj gust i nikt nie zabrania ci sie wypowiadać... ale chyba troche przesadzasz...

 

PS. Halle Berry ma zajebiscie umieśnione nogi co mogliśmy zobaczyć w ostatnim filmie o 007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrezygnuj z subskrybowania tego tematu, albo zrob sobie jakieś proxy to będziesz ściągał tylko raz...

moze jednak lepiej bedzie jak niektorzy pozmniejszaja fotki ? taknei?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrezygnuj z subskrybowania tego tematu, albo zrob sobie jakieś proxy to będziesz ściągał tylko raz...

moze jednak lepiej bedzie jak niektorzy pozmniejszaja fotki ? taknei?
dokladnie rekordzista tutaj jest chyba mat_zab :lol: a i moglibyscie niecytowac zdjec :/ ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że niektórzy przeginają - zwłaszcza z cytowaniem (to nie spowalnia ładowania ale utrudnia podziwianie pań). Ale większość linkuje bezpośrednio więc zabawa ze zmniejszaniem jest utrudniona- poza tym - zapisze sobie zdjątko odrazu w dobrej wersji - a nie pomniejszone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@erio -  a w profilu masz napisane I'm a fan of men!!! ;) ;) :P.

@Mateoosh ;))) Oglądałeś "Advokata Diabła" ??, to jest cytat Ala Pacino, nie prubuj tego odczytać dosłownie, tu "men" - człowiek - nie mężczyzna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@erio -  a w profilu masz napisane I'm a fan of men!!! ;) ;) :P.

@Mateoosh ;))) Oglądałeś "Advokata Diabła" ??, to jest cytat Ala Pacino, nie prubuj tego odczytać dosłownie, tu "men" - człowiek - nie mężczyzna ;)

teraz sie nie tlumacz, to niz zlego ze lubisz chlopcow;);P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLA MNIE OSTATNIO TYLKO HOLLY VALANCE.ŚPIEWA ŚREDNIO ALE MA ZA<span style="color:red;">[ciach!]</span>ISTE NOGI I CAŁA RESZTA TEŻ EXTRA.NORMALNIE OCIPIEĆ MOŻNA

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy moge prosic o wieksze rozmiary fotek bo zajmuja mi po 3 ekrany na szerokosc i wysokosc, a ja chce wiecej. po za tym dawajcie je w bitmapach bo lacze nie ma co robic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a ludzie opamietajcie sie. nie kazdy ma lacze 2mbit i monitor 19".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[censored !!!]

prosze nie zamieszczac takich fotek

prosze o rozsadne wymiary nierozwalajace forum  :x 

reed

 

Co wy wiecie o pieknych kobietach ludki...:P

 

LOL czegos Ty sie najadl? Moje fotki byly o polowe mniejsze niz te na gorze i byly o polowe mniej nachalne bo nie bylo ci... warg sromowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...