Skocz do zawartości
banul

Jaka karta graficzna do procesore intel core 2 duo e7400

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry cześć i czołem. Niestety w moim komputrze zaczęła umierać karta graficzna (Geforce 9800gt) i chciałbym  zastąpić ją "czymś"  maksymalnie wydajnym, ale tak żeby to "coś" nie było ograniczane przez procesor   --> Intel core 2 duo e7400 <--  procesor nie będzie podkręcany, zostanie na bazowych 2.8ghz. (i tak nie ma dodatkowego chłodzenia)

 

Specyfikacja komputera: 

 

 Płyta główna--> Gigabyte G41MT-S2PT

 

 Procesor-------> Intel core 2 duo e7400 ( 2.8 ghz )

 

 Zasilacz--------> Chieftec GPS-500AB-A  ( 500W )

 

 Pamięć ram---> kingston hyperx blu 2x4gb ddr3 1333mhz 

 

Cena nie gra roli bo to i tak powinny być relatywnie niskie kwoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem taką aukcje :

 

1. https://www.olx.pl/oferta/karta-graficzna-radeon-hd5770-gigabyte-gwarancja-CID99-IDhR5Wl.html#9071d46c79

 

i taką 

 

2 .http://allegro.pl/sapphire-radeon-hd5770-1gb-gddr5-hdmi-dp-860mhz-i6592223198.html

 

ktoś mi podpowie czemu pierwsza jest w takiej cenie? (okazja, czy coś jest nie tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj hd7750 / hd 7770, starsze generacje nie bedą wspierane w sterownikach (oficjalna zapowiedź amd) wiec w nowych grach może byc nawet taka sytuacja,że nie odpalisz na starszej karcie - poza tym seria hd7xxx obsługuje dx12, starsze nie, a chyba warto to mieć, niektóre gry juz na dzien dzisiejszy sa pisane tylko pod te API

Edytowane przez Khael
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...