Skocz do zawartości
Stobislaw

[5000-5500] Zestaw Gry, streaming, gamedev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Miałem wymyślone coś takiego:

https://www.morele.net/inventory/info/vjlelK/

 

Juz chciałem kupować, ale pojawiła się taka promocja:

https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-z170a-mpower-gaming-titanium-z170-ddr4-sata3-usb-3-1-atx-1024218/

 

Do płyty dawane sa ramy 2400Mhz 16GB Corsaira.

 

No i pytanie czy lepiej moja płyta Asus Z170 Pro gaming + moje ramy czy ten MSI Mpower + gratisowe ramy.

 

Procek zamierzam trochę kręcić. Kiedyś zawsze miałem pecha do płyt bo nie mogłem nic kręcić  i miałem wile problemów więc teraz chciałbym, żeby moja płytka była solidna.

 

W zestawie niema grafiki bo zależnie od budżetu/oferty biorę 1060 albo 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego taka droga płyta ?

 

Sporo tańszy Asus Z170 Pro Gaming wystarczy spokojnie .

 

Do płyty na Z170 bierz ramy 3 000 mhz CL15 np. Corsair Vengeance LPX , Crucial Ballstix Tactical albo G.Skill Ripjaws V .

 

Ramy Corsaira mogą się gryźć z płytami Asusa , nie wiem jak pozostałe .

 

WW. ramy są tańsze niż Kingston, czasami jest spora różnica , tylko Cruciale w zestawie 2x8GB są dość drogie - prawie 470 zł , co dziwne kupowane 2 osobne kości 8GB to koszt wyjdzie nieco ponad 400 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro bierzesz wypasny sprzet to po co tak wolne ramy? [tu jest haczyk w tej promocji - niech spadają na drzewo] po co się ograniczać jak za tą kase jest coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...