Jump to content
Querio

Aktywacja Windows 10

Recommended Posts

Sprawa wygląda tak: miałem laptopa(z win 8.1 aktualizowanego do 10) przez jakiś czas, aż mi upadł i zepsuł się dysk. Kupiłem nowy i zainstalowałem Windows'a 10, jednak system informuje mnie, że jest nieaktywowany. W jaki sposób mogę przywrócić "oryginalność" systemu? Nie zapisałem klucza po przejściu na 10. Czy mogę go jakoś odzyskać?

Nie zapisałem klucza po przejściu na 10. Czy mogę go jakoś odzyskać?

Klucz z Windows 10 nic ci nie da bo...WSZYSTKIE KLUCZE SĄ JEDNAKOWE - na wszystkich komputerach co zostały uaktualnione z Windows 7/8 do Windows 10. banan.gif

Jak chcesz AKTYWOWAĆ to po prostu zadzwoń do Microsoftu i tam automat telefoniczny poprowadzi ciebie jak to zrobić -  krok po kroku - całą aktywację.

To dzwonienie to ostateczność  - jak automatyczna, on-line "przez internet" aktywacja nie zadziała.

Jak będziesz instalował kiedyś na nowo system "na czysto" - co polecam - to przy instalowaniu klikaj w opcję "nie mam klucza produktu" - wtedy aktywacja sam pójdzie bez problemów - jaka wcześniej system był już aktywowany na tym komputerze. menda.gif

.

Jak będziesz instalował kiedyś na nowo system "na czysto" - co polecam - to przy instalowaniu klikaj w opcję "nie mam klucza produktu" - wtedy aktywacja sam pójdzie bez problemów - jaka wcześniej system był już aktywowany na tym komputerze. menda.gif

.

A są na stronach MS obrazy pełnych wersji Win10 (oczywiście bez kluczy)?

Edited by barwniak

Można zapisać obraz iso na dysku albo wrzucić od razu instalkę na pendrive.

Rozumiem, że można. Robiłem to wielokrotnie, ale zawsze robiłem update. Nigdy nie sprawdzałem, czy działa ten obraz z MediaCreationTool jako instalka stand alone.

MediaCreationTool to chyba tylko ściąga update z win7/win8.1 do win10. Czy z tego co ściągnie MediaCreationTool to można odpalić normalną instalacje na pustym dysku?

To nie jest tylko UPDATE z Win 7/8 !

To jest pełna wersja systemu Windows 10 i instaluje się ją nawet na pustym dysku, na czysto. :banana:

.

• Upvote 1