Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu nowego Smartfonu, ponieważ mój obecny SGS2 jest już trochę leciwy i przydałaby się przesiadka na coś nowszego, konkretnie jestem zainteresowany SGS7E

Najważniejsze pytanie to czy lepiej jest kupić telefon w sklepie stacjonarnym czy może jednak w komisie

Interesujące mnie urządzenie to Samsung Galaxy S7 Edge, cena w zwykłym sklepie to ok 2550 natomiast w komisie niecałe 2100  

A może wybrać coś innego za identyczną kwotę mowa tu o LG G6 bądź też Huawei P10.

Z góry dziękuję za odpowiedzi  :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz OnePlus 5.

 

Problemem jest macanie w przeciwieństwie do mainstreamu - chociaż nie ukrywam że A3003 użytkuję od stycznia i bardzo mi się podoba.

@autor

Może coś więcej napiszesz o wymaganiach bo jak wytrzymałeś z SGS2 do tej pory to chyba nie masz ciśnienia na super zdjęcia cegłą tylko żeby przede wszystkim rozmawiać.

Edge miała problem z sypiącym się ekranem jako wada fabryczna. G6 wydaje się bardzo sensownym pomysłem tak samo jak P10. Do 2,5k jest sporo urządzeń i nikt Ci nie powie co tak naprawdę potrzebujesz. 

Mnie na przykład by denerwował odblokowanie odciskiem na plecach urządzenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chcesz kupować tego S7 to weź z sklepu nie komisu. Zapłacisz więcej ale przynajmniej masz pewność że że ci się nie rozsypie ani nie był zabawką jakiegoś modera lub dziecka.

A tak po za tym czego oczekujesz od telefonu ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...