Skocz do zawartości
Slayer

Theme Hospital

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, o co chodzi tym **** ludzikom. Mam kupę kasy, ogrzewanie, ławeczki, automaty z napojami, ze 40 sprzataczy, ogromną ilość wykrztałconych lekarzy, wszystkiego pełno wszędzie, ale systematycznie wskaźnik zadowolenia leci w dół :evil: Chciałem zcheetować, ale kod na wygranie misjii nie działa ( 2438 + zieony klawisz w sekretarce a potem w grze klawisz F12). Kasa, ani nowe wynalazki nic nie pomagają.HELP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam coś podpowiem:

Numery faxu:

7287 - po zakończeniu poziomu polowanie na szczury

24328 + zielony klawisz - uruchamia cheaty:

SHIFT+C - dodaje 10000 dolarów do twoich funduszy

CTRL+C - masz dostępne wszystkie wynalazki

CTRL+M - koniec miesiąca

CTRL+Y - koniec roku

SHIFT+CTRL+C - wszystkie potrzebne rzeczy

F11 - przegrywasz grę

F12 - wygrywasz grę

Wystartuj grę w systemie DOS przez HOSPITAL -Lx , gdzie x to numer levelu od którego zaczniesz grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, o co chodzi tym **** ludzikom.  Mam kupę kasy, ogrzewanie, ławeczki, automaty z napojami, ze 40 sprzataczy, ogromną ilość wykrztałconych lekarzy, wszystkiego pełno wszędzie, ale systematycznie wskaźnik zadowolenia leci w dół  :evil:  Chciałem zcheetować, ale kod na wygranie misjii nie działa ( 2438 + zieony klawisz w sekretarce a potem w grze klawisz F12). Kasa, ani nowe wynalazki nic nie pomagają.HELP :(

To że masz aż tylu sprzątaczy i wyk=ształconych to też nie najlepiej. Jeśli ktoś ma mało pracy, lub jego praca jest "mało obciążająca" to sprawia iż nie jest specjalnie zadowolony...

 

A co do reputacji to poradziłeś sobie z podniesieniem jej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak- jestem już prawie przy końcu gry- już mi epidemie w szpitalu robią ;)

Epidemie miłe nie są....

Ale zawsze jest kilka sposobów;

albo leczyć ludzi

tych co nie możesz wyleczyć wywalać do domu, a ostateczność wywalić wszystkich ludzi, ale to naprawdę ostateczność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Gdy tak sprzatalem pokoj natrafilem na zarosnienty mchem orginał gry Theme Hospital, wtedy naszla mnie mysl zeby sobie w to pograc, ale teraz chcialbym w wersje PL!

 

Szukam spolszczenia do tej gry, badz jej polską wersje. Kiedyś w to grywałem i nawet daleko zaszedłem, ale teraz chcalbym zobaczyc jak to wyglada w wersji PL.

 

 

Dziękuje i w razie czego prosze o mały wymiar kary. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fakt gierka byla zaje........ hihi cala przeszedlem, trudna byla juz pod koniec ale w sumie pomysl na giercowke byl niezly, jeszcze nie powstala zadna inna gra o szpitalu o ile sie nie myle, ale zgodze sie z przedmowca ze polskiej wersji do tej gry raczej nie ma, ja tez nic nie slyszalem:)

pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier o "podobnej" tematyce, jest jeszcze "Biing!", ale przeznaczony dla starszych graczy... :)

Biing!@staregry.pl

Czy Theme Hospital osiagnal status abandonware? (chcialem dac mozliwosc innym forumowiczom wyprobowania tej gry, w specjalnej wersji "cdrom classics" z patchem itp, niestety nie wiem jaki ma ta gra status wiec wole spytac"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co spawdziłem na necie :google: to gra jest do ściagniecia jeszcze w wersji demo, więc nie bardzo możesz dodać linka do pełnej wersji lub coś w tym stylu, niestety, chyba że poszukacie na warezach ale to już piractwo :rulez: :ph34r: :legal:

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem tu pierwszy roz. Mam gierke theme

hospital kiedys kilka lat temu gralem w nia po polsku jest poprosty rewelacyjna. obecnie mam tylko niemiecka wersce. mam pytanie czy jest jakies spolszczenie tej gry np polska nakładka.

 

prosze odpiszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

morfeusz28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ustawic w tym dzwiek?? w 97roku nie bylo mojej dzwiekowki realtek ac97 i w setsound nie wiem co ustawic

i jak wlaczyc ta gierke na win 2k pro bo odpala sie okienko dosowe a potem znika :/ i lypa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam takie pytanko co robić w czasie epidemii (jak pojawiają się te zielone gluty nad głowami) nie mogę wyleczyć ludzi często mi zwiewają ze szpitala. Obecnie najpierw ich pryskam sprejem tak aby te gluty były przekreślone na czerwona a potem próbuje skierować do lekarza ale to na nic. Zawsze dostaje faks, że mi sie nie udało i dowalają mi ogromne kary pieniężne przez co nie mogę rozbudowywać szpitala i w efekcie przegrywam. Tak doberze i szybko przeszłam przez wcześniejsze etapy a teraz utknęłam na tym :(

 

Próbowałam używać kodów ale u mnie nie działają, a co znaczy "Wystartuj grę w systemie DOS przez HOSPITAL -Lx". Jak wystartować grę w tym DOS-ie??

 

 

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesuuuuuuuuuuuuuuuu pomozcie co zrobic zeby usuwac pokoje w ktorych wybuchl mi i ulegl totalnej destrukcji sprzet?:(((((((((((((((((((((((((pomocy i co z ta reputacja co na nia wpylwa zeby bylo lepiej ?oczywiscie rozchodzi sie mnie o theme hospital:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz edytować pokój w którym wybuch dany sprzęt. Tak samo jakbyś chciał dołożyć coś do pokoju.

 

wiesz ale juz probowalam i nic .... zero reakcji na jakie kolwiek ruchy ... jak mozna edytowac pokoj?opisz jak to zrobic....i wiesz moze jak uruchomic ten kod na wskoczenie na wyzsze poziomy czyli cos tam przez dos pozniej z parametrem Lx....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

Graliscie w Hospital Tycoon? tak jak by nowa wersja;)

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Game_Plan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...