Skocz do zawartości
Gosu

Testy TITAN V + 4x TITAN Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Gosu, wiesz może jak będzie wyglądać premiera (tu nawet nie chodzi o datę) nowe serii GTX? Chodzi mi o to, czy znowu będzie to XX70, XX80 i jakiś Titan, a po niecałym roku znowu XX50, XX50ti, XX60, XX70ti, XX80ti i kolejny Tian? Zastanawia mnie co by wybrać z nowej linii za mojego GTX1070, żeby w FHD i 144Hz mieć zawsze te 144 kl/s. Szkoda mi pakować się w 1080 lub względnie 1080ti jak w końcu coraz więcej info wychodzi o nowej generacji. Gwoli wyjaśnień: procek to niedelidowany 8700k 4.7GHz@1.264V (avx offset 0), a monitor FHD 24', bo ja po prostu nie ogarniam większych monitorów (siedzę dość blisko więc większe mi przeszkadzają). Niestety GTX1070 potrafi zejść poniżej 100 kl/s. Oczywiście zaraz po premierze nie omieszkam sprawdzić Twojego kanału w poszukiwaniu testów wydajności nowej generacji kart :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2018 o 18:50, barwniak napisał:

Przewodnictwo cieplne lutu który stosują, oraz przemysłowo nakładany lut, ma znacznie lepsze własności transportu ciepła jak to co ty masz :) Co by to nie było.

Mam nadzieję, że tą płytkę miedzianą to masz powleczoną 50um niklem, albo chromem. Bo miedź się utlenia bardzo łatwo, a tlenek miedzi nie jest już tak dobrym przewodnikiem ciepła :)

Niestety, nie wygląda to tak kolorowo. Lut potrafi tracić właściwości po dłuższym czasie (sprawdzone). Po za tym, fabrycznie lutowane IHSy są bardzo często krzywe... Także delid + LM + customowy IHS, zapewnia w efekcie końcowym lepsze temperatury. Niestety, ale po Intelu trzeba poprawiać ;-) Dlatego do ekstremalnego OC, często deliduje się nawet lutowane procki, by je właśnie poprawić... Takie czasy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2018 o 14:00, B3RNI3 napisał:

Gosu, wiesz może jak będzie wyglądać premiera (tu nawet nie chodzi o datę) nowe serii GTX? Chodzi mi o to, czy znowu będzie to XX70, XX80 i jakiś Titan, a po niecałym roku znowu XX50, XX50ti, XX60, XX70ti, XX80ti i kolejny Tian? Zastanawia mnie co by wybrać z nowej linii za mojego GTX1070, żeby w FHD i 144Hz mieć zawsze te 144 kl/s. Szkoda mi pakować się w 1080 lub względnie 1080ti jak w końcu coraz więcej info wychodzi o nowej generacji. Gwoli wyjaśnień: procek to niedelidowany 8700k 4.7GHz@1.264V (avx offset 0), a monitor FHD 24', bo ja po prostu nie ogarniam większych monitorów (siedzę dość blisko więc większe mi przeszkadzają). Niestety GTX1070 potrafi zejść poniżej 100 kl/s. Oczywiście zaraz po premierze nie omieszkam sprawdzić Twojego kanału w poszukiwaniu testów wydajności nowej generacji kart :) 

 

Tego nie wie nikt, po za najwyżej postawionymi ludźmi w NV ;-) W NV nawet nie wiedzieli (dość wysoko postawieni ludzie),  że TITAN V będzie miał premierę jeszcze w 2017 roku... Takie kwiatki.

Co do 1080p 144Hz. 1080Ti na luzie Ci styknie do większości przypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jednakże z mojego punktu widzenia, poczekam na nową generację GPU i zobaczę czy opłaci się kupić 1080ti czy np. nową 1170. Nie powiem, że akurat czynnik ceny również biorę pod uwagę. Do np. monitora w 4k 120+ Hz pewnie rozglądałbym się za topem, ale dla FHD i 144 Hz nie ma potrzeby ładować aż takich potworów jak np. Titan Xp. Zobaczymy co się wydarzy po premierze. Może 1080ti stanieje tak bardzo, że opłaci się go kupić lub NVidia wprowadzi jakieś nowe technologie, które będą dostępne od Ampere i wtedy wybór padnie na nową serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, GTX 1170 ma mieć wydajność podobną do GTX 1080Ti, a GTX 1180 około 19-21% większą od GTX 1080Ti.

Nowy TITAN X do gier to będzie coś jak...

Także znowu zmiana... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Utwierdziłeś mnie w przekonaniu, żeby jednak poczekać. Poza wzrostem wydajności to możliwe, że czymś nowa generacja będzie się wyróżniać, czego Pascale nie będą miały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...