goofynie Posted April 24, 2018 Report post Posted April 24, 2018 witam.kupilem wiatrowke walther cp99 z magazynkiem na 8 srutow.niestety troche sie nz niej zawiodlem bo myslelem ze rozbije szklana butelke....moze srot mam zly???a moze ktos zna lepszy pistolet bo mam szanse wymizny 2 Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...
Kyle Posted May 13, 2018 Report post Posted May 13, 2018 (edited) Ten temat powinien zostać przeniesiony do działu Hyde Park / Ośla Łączka. Natomiast co do Twojego "problemu" - wg. niektórych pomiarów, wersja na śrut ma 3,1J, a na stalowe kulki w okolicach 1,3J . http://strzelectwo.kimla.de/?kalkulator,83 Umarex Morph ma energię w okolicach 3,8J i to chyba najpotężniejszy pistolet semi-auto na CO2, a jak Ci mało to pozostaje Hatsan Sortie za ~2000zł mający w okolicach 16-17J (to jest też pół-automat, ale PCP) Edited May 13, 2018 by Kyle Quote Share this post Link to post Share on other sites More sharing options...