Skocz do zawartości
Jumpeq

Dysk SSD do Lenovo Thinkpad T430s

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Zamiaruję kupno dysku SSD do laptopa Lenovo Thinkpad T430s. Chciałbym aby dysk znajdował się w miejscu HDD a nie w zatoce UltraBay. Model tego lapka ma już swoje lata i pytanie czy jakieś zbyt nowe modele dysków SSD będą dobrze kompatybilne z tym laptopem (nie były one produkowane dla działania dysków SSD), czy nie ma to żadnego znaczenia? Dysk SSD nad którym myślałem to:
Kingston - 240GB, ew. może zastanowię się nad tym samym modelem ale w wersji 480GB.
lub GoodRam

Zależy mi oczywiście na w miarę taniej cenie. Któryś z podesłanych jest lepszy/gorszy? A może polecacie coś lepszego dla mojego modelu lapka?

Pozdrawiam
Jumpeq

Edytowane przez Jumpeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to ani to , Kingston to już w ogóle padaka na kośiach 2D TLC , brak cache i do tego niskie TBW , Goodram nie wiele lepszy - patrząc po sepcyfikacji to prawie jak brat bliżniak albo klon A400 - obstawiam że pochodzą od tego samego producenta , te samo kości i ten sam kontroler

Z sensownych SSD 240+ GB to np. Goodram IRDM Pro , Crucial MX500 , Samsung 850 / 860 EVO albo A-Data SU900 .

Generalnie za dobry dysk SSD 240-256 GB trzeba zapłacić 250-350 zł .

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...