Skocz do zawartości
jakac

jakie miasto w Polsce podoba się wam najbardziej

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem we wszystkich dużych miastach w Polsce i zdecydowanie mówię - Gdynia :D ;)

...no i przede wszystkim mamy wspaniałych samorządowców :).

Tu sie zgodze, czego nie mozna powiedziec o tych z Gdanska, ale i u nas sie robi co raz lepiej. :P

 

Z miast to:

I. Gdansk!!! (GKS rulez - nie moge bez niego zyc :D)

II. Gdansk :D

III. Wroclaw & Zielona Gora tez spoko i ladne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A był ktoś w mikołajkach??

To miato rządzi!!!

O 12 w nocy wszędzie kupa ludu!!

Non stop impra! Właśnie jutro znowu tak jade :-) :-)

No w sumie masz racje. Amfiteatr jest tam ciekawy, bo tam wszyscy pija wieczorem i nawet securitasy nie wyrzucaja. :wink:

hehe... :lol:

ta nwet ekipy przychodzą z całymi skrzynkami piwska!

Ale kulturalni ludzie piją w barach! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zgadzam się że bezapelacyjnie Kraków, ale jeśli musiałbym wybrać coś innego to Gdańsk jest też ładny (trochę po nim połażiłem jak czekałem na prom do Szwecji :twisted: ).

Z mniejszych miast to Zakopane (ale jak jest mało turystów), Sandomierz i Kazimierz, ew. Kłodzko i Jarosław :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Warszawie i nie powiem zeby to bylo najladniejsze miasto.

Najwieksze wrazenie zrobila na mnie chyba Jelenia Gora, bylem tam w wojsku na unitarce :wink: Musze sie tam kiedys ponownie wybrac bez przymusu :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem we wszystkich dużych miastach w Polsce i zdecydowanie mówię - Gdynia :D ;)

Z centrum można sobie pójść nad morze, do lasu (i to nie jakiegoś parku 100x100m) i nawet po górkach pochodzić(!). No i przede wszystkim mamy wspaniałych samorządowców :).

Tak jak mówisz !! Poprostu GDYNIA jest najlepszym miastem w Polsce !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem we wszystkich dużych miastach w Polsce i zdecydowanie mówię - Gdynia :D ;)

Z centrum można sobie pójść nad morze, do lasu (i to nie jakiegoś parku 100x100m) i nawet po górkach pochodzić(!). No i przede wszystkim mamy wspaniałych samorządowców :).

Tak jak mówisz !! Poprostu GDYNIA jest najlepszym miastem w Polsce !!

Baaaaaa... :D

No i do Warszawy czy Krakowa nie przypłyną 92 największe na świecie żaglowce ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do Warszawy czy Krakowa nie przypłyną 92 największe na świecie żaglowce ;) :D

No jako prawdziwy zeglarz z Lodzi chcialbym byc w Gdyni i je obejrzec. Niestety nie bardzo mam mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i do Warszawy czy Krakowa nie przypłyną 92 największe na świecie żaglowce ;) :D

No jako prawdziwy zeglarz z Lodzi chcialbym byc w Gdyni i je obejrzec. Niestety nie bardzo mam mozliwosc.

To w pociąg się wsiada i się jedzie ;). Bilety w PKP są baaardzo tanie - z kumplem dojechaliśmy z Sanoka do Gdyni za 33zeta od łebka 8O (975km).

Inna sprawa, że jechaliśmy 20h :lol: ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Katowiece :D

2.Gliwice

3.Chorzów  

 

Reszta Polskich miast jakoś nie przypadła do gustu, ale gdyby były

Od razu sorry, nie obraź się ale jak możesz twierdzić że Katowice (i reszta Górnego Śląska) to najładniejsze miasto/a w Polsce 8O 8O 8O ? Śmiem twierdzić w takim razie że nie wyjeżdzałeś nigdzie poza Śląsk. Rozumiem patryjotyzm lokalny, ale Śląsk to niestety tylko brudny industrial, jak tam byłem to żal mi było ludzi którzy tam muszą mieszkać. Napewno nie znam tak Katowic jak ty, ale ciężko znaleźć mi coś tam ładnego :? (możesz napisać co jest takie ładne?). Jeszcze raz no ofence, to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a byliscie w olypic beach w Grecji??? tam to czad, po jeden stronie widac Olimp jak kasprowy w zakopanem, a po drugiej siedzisz nad morzem. to jest czad :D. albo wyspa skiatos w grecji. tez robi swoje.

sro za offt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Katowiece :D

2.Gliwice

3.Chorzów

 

Reszta Polskich miast jakoś nie przypadła do gustu, ale gdyby były

Od razu sorry

 

W Katach tzn . w Chorzowie mamy piękny Stadion Śląski, który wg. PZPN jest najlepszy w Polsce , mamy unikatową budowle jaką jest Spodek :)

Bez obrazy , ale tak naprawde to wszystkie Polskie miasta są do d... .

Kraków ew. ale tak pozatym to chyba nic.

 

BTW: byłem w wa-wie, Gdańsku, Gdyni, ale żadne z tych miast mi się nie podoba. Tak jakoś wyszło :roll: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem we wszystkich dużych miastach w Polsce i zdecydowanie mówię - Gdynia :D ;)

Z centrum można sobie pójść nad morze, do lasu (i to nie jakiegoś parku 100x100m) i nawet po górkach pochodzić(!). No i przede wszystkim mamy wspaniałych samorządowców :).

Tak jak mówisz !! Poprostu GDYNIA jest najlepszym miastem w Polsce !!

Baaaaaa... :D

No i do Warszawy czy Krakowa nie przypłyną 92 największe na świecie żaglowce ;) :D

 

 

nic dodac nic ujac moze poza jednym ze ode mnie jest troche dalej do morza :P ale za to widze antene w Chwaszczynie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieszkam pod Wawa i musze przyznac ze tak naprawde to malo miejsc w stolicy lubie. moze troche za malo ja znam. z miast w ktorych bylem bardzo podobal mi sie Krakow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...