Skocz do zawartości
lockhed

Lublin & wentyle ?

Rekomendowane odpowiedzi

BTW mam sie czym pochwalic w Lublinie

tak gdzie mieszkam Czubach mam do wyboru trzech dostawcow netu nie liczac naszej ukochanej tepsy

jestem bardzo zadowolony ze swojego dostawcy : sensowna umowa, gwarantowana przepustwowsc 128 jak spada ponizej mozna nie placic rachunkow a tak w ogle to wszytko smiga jak 256

niestety teraz jestem w swoim drugim domku tez w lubelskim ale w Krasnymstawie no i mecze radiowk i nie jest tak rozowo jak w Lublinku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mieszkam na Czubach i mam gwarantowane min 128kbit a max 10Mbit (może mówimy o tej samej firmie) ogólnie net hula jak dziki osioł. Transferki zawaliste, z lubelskiego ftp leci 700kB/s.Jak dobre serwerki to po kilkaset kB/s. Jak sa jakies zaniki neta to można domagac sie o niższe rachunki.Ale ogólnie siec THE BEST!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wracam w wrzesniu :(

ale zmowic sie zawsze mozemy tylko sadzac po avatarku Rosia nikt z tego spotkania nie wyjdzie zyw :)

ja mam w Pronecie neta

mieszkam na Ametystowej za Zabka :)

a do Rosia bede sie zwracal w razie klopotow z wc we wrzesniu skladam swoje pierwsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też z czubów, ulica tatarakowa się kłania.

ja mam net z pronetu, niedaleko jest wybór pomiędzy 2 firmami, u mnie nie było. net chodzi ładnie ale często mają usterki.

 

a co do wentyli : wybór jest cienki, głównie titany aluminiowe mają ale są sklepy gdzie jest spory wybór, trzeba tylko pochodzić, gł po fabrycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to juz wiem gdzie sie spotkamy :)

ja na razie mam lacze zawieszone bo wyjechalem z Lublina pod koniec wresnia wracam to sobie pohulamy

btw obejrzcie moja stronke www.gargus.prv.pl

stio oczywiscie na serwerze pronetu to bedzie wam hulala bo juz u innych chodzi slaobo pozalowali bandwitha :)

ogolnie nasza siec powoli sie przytyka zauwazylem osatnio awarii bylo mniej mam nadzieje ze upgraduja lacze :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracajac do wiatraków ja swojego SPIRE Falcon Rock II

kupilem w JOY i nigdzie taniej nie widzialem

maja chyba wszystkie modele od SPIRE w dobrych cenach

A gdzie ten JOY jest ? I co tam jeszcze majha ciekawego ?

 

Poza tym nie orientujesz sie czy moze maja tam jakakolwiek paste ? Bo po zdjeciu boxowego coolera z "gumy do zucia" zrobil sie "cement" - twarde jak cholera i nie zaloze tego juz na procek bo bym na 100% jadro ukruszyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paste kup w elektronicznym chocby kolo Vico na pieterku

najlepiej z dodatkiem srebra tylko uwazaj zeby posmarowac tylko jadro procka

ta pasta zwie sie THERMOPOX 75AGS i jest lepsza niz titana porownywalna z Arcit silver

aha kosztuje 15 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc chopaki dzisaj bylem przelotem w naszym pieknym Lublinku no i co zgadnijcie mopje oczy ujrzaly w Media Markt

chyba cala gama produktow Thermaltake :

coolery, WC Aquarius, nawet Xaser buda

ceny oczywiscie kosmiczne ale sam fakt ze jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc chopaki dzisaj bylem przelotem w naszym pieknym Lublinku no i co zgadnijcie mopje oczy ujrzaly w Media Markt

chyba cala gama produktow Thermaltake :

coolery, WC Aquarius, nawet Xaser buda

ceny oczywiscie kosmiczne ale sam fakt ze jest :)

No nieźle bo jak napisałem że tam mogą być to dostałem taką odpowiedź:

 

Bylem w MM rowniez... maja wentyle ale to tylko do chlodzenia "zwyklych" prockow. Zadnych thermaltake'ow, zalman'ow, czy tam innych porzadnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomanielm dodac nawet copper shimy thermaltake za 25 zyli maja ale mamy raj tylko jescze kaska :)

Hehe...Lublin...hmmm...szukalem tu obudowy Chiefteca ale bezskutecznie, pozniej takze Cooper shima < przedzownilem do Vic_, Retu_na, C_mpa itd. ludzie galy wywalali, nie wiedzieli co to jest, w jednym sklepie gosc wiedzial, ale nie mieli tego to zaczal gadac, ze to do niczego nie przydatne... :lol: :lol: :lol: Pozniej sobie darowalem i swojego Volcano i pare innych czesci zamowilem przez neta...szkoda nerwow...

 

BTW. My juz z Rosio mamy jedno spotkanie zaliczone 8) (Tasma jest git) :wink:

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomanielm dodac nawet copper shimy thermaltake za 25 zyli maja ale mamy raj tylko jescze kaska :)

BTW. My juz z Rosio mamy jedno spotkanie zaliczone 8) (Tasma jest git) :wink:

 

Pozdr.

zgadza sie 8)

 

BTW

o ile wiecej udalo ci sie poscic grafe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapomanielm dodac nawet copper shimy thermaltake za 25 zyli maja ale mamy raj tylko jescze kaska :)

BTW. My juz z Rosio mamy jedno spotkanie zaliczone 8) (Tasma jest git) :wink:

 

Pozdr.

zgadza sie 8)

 

BTW

o ile wiecej udalo ci sie poscic grafe?

Narazie mam tak jak w podpisie :roll: Tasma jeszcze jest to na nowa grafe wrzuce i tam cos sprobuje wiecej wykrecic 8) Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz nie podniecaj sie tak

z nami wszystko okej Lublin to niestety badziewne miasto nie obrazaj sie sam tu mieszkam ale jesli chodzi o zapotrzenie to jest kila

co to za problem dostac coolery takie jak Titan Mint,Spire

za to nazwy coolerow Thermaltake 4max nie znam :)

wez znalez jakies Zalmany albo cos lepszego a gdzie np dostaniesz akcesoria do overclockingu albo moddingu

w twoim Retrunie i Vico nawet shimow nie maja bo facio w Returnie mi powiedzial ze to nic nie daje :) posmialem sie mu w twarz i wyszedlem

comp na 1ego maja maja colermastera hhc maja smietlowki do budy maja cuperszimy maja sporo wiatrakow do wybrania w tym culermastery

 

same wiatraki spire maja w xyzie

 

spire fr2 maja na przeciwko compa na narutowicza nie pamientam jak sie ten sklep nazywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Proneciaki :)

jestem juz w Lublinku kiedy nasze spotkanie ??

aha jakos widze tylko ze necik prze wkacje zwolnil :(

mul mialem wysylanie 50 kilo i caly czas tak doil teraz ledwie 15 dojdzie, chciaz pingi na sewerach jak gram mam dalej dobre, jak jest u Was ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Proneciaki :)

jestem juz w Lublinku kiedy nasze spotkanie ??

aha jakos widze tylko ze necik prze wkacje zwolnil :(

mul mialem wysylanie 50 kilo i caly czas tak doil teraz ledwie 15 dojdzie, chciaz pingi na sewerach jak gram mam dalej dobre, jak jest u Was ??

U nas tez czasami byly przestoje ale ogólnie wszystko hula OK, transferki spoko, jezeli neimasz to wpisz sobie proxy (ale pewnie masz) , czesto reinstalka systemu poprawia i to zdecydowanie transferki (przypadek kumpla)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze znowu bo net zaczal chodzic tragicznie :(

dajcie to proxy dla pronetu

chyba czas najwyzszy zaczac meczyc naszego providera zeby nie spadlo nizej, o transferach kolo 100 kilo z wp mozna pomarzyc zreszta jak mierze tymi internetowymi monitorami to wychodzi juz ponizej 100 kilo a kiedys na Polske bylo ponad 256 na swiat powyzej 128

PS czy ktos ma moze pod reka umowe z Pronetem tam byl taki punkt odnosnie transferu ze jak spodnie ponizej i bylo okreslone w jakim czasie to mozna nie placic abonamentu, nie usmiecha mi sie zrywac umowy chcialbym ich delikatnie zmobiulizowac do polepszenia lacza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze znowu bo net zaczal chodzic tragicznie :(

dajcie to proxy dla pronetu

chyba czas najwyzszy zaczac meczyc naszego providera zeby nie spadlo nizej, o transferach kolo 100 kilo z wp mozna pomarzyc zreszta jak mierze tymi internetowymi monitorami to wychodzi juz ponizej 100 kilo a kiedys na Polske bylo ponad 256 na swiat powyzej 128

PS czy ktos ma moze pod reka umowe z Pronetem tam byl taki punkt odnosnie transferu ze jak spodnie ponizej i bylo okreslone w jakim czasie to mozna nie placic abonamentu, nie usmiecha mi sie zrywac umowy chcialbym ich delikatnie zmobiulizowac do polepszenia lacza

w3cache.lublin.pl port: 3128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...