Skocz do zawartości
finalcell

Co pada

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to co w podpisie i w 3dmarku mam 5690marków czy taki wynik niski to wina karty ? i na marginesie macie pomysł żeby poszło więcej niż 200x8,5 lub 166x11 bo to max co mi sie udało napięcie 1,9 mam duta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4400 pomyliłem sie troche po lekkim wykręceniu 200@230/400@430 uzyskałem 4800 ale to na starcie mialem 4600 po zainstalowaniu hardpage i ustawieniu na wydajność spdała do 4200 a potem już nie wiem co było i jest 4,4k bez oc to mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mógłbyś poprowić wynik kręcąc bardziej pamieć karty, gdyż ona głownie rzutuje na wynik 400@430 to trochę mało. Jakiej firmy masz GF? Jeśli jakieś niezłej to daj przynajmniej 460Mhz (przy dobrych kostkach wytrzymać może nawet 500Mhz), do tego kawałek jakieś blachy do chłodzenia na pamięć k.grafiki (jeśli nie masz) a rożnice powinnieneś odczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to co w podpisie i w 3dmarku mam 5690marków czy taki wynik niski to wina karty ? i na marginesie macie pomysł żeby poszło więcej niż 200x8,5 lub 166x11 bo to max co mi sie udało napięcie 1,9 mam duta

Gdybyś mial lepszy procesor to może mialbys wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak podkęciłeś palomino (1,7Ghz) to pełen respekt. Jedno pytanko: Czy w 3dMarku 2001 se odpala ci się test Vertex shaderów? Ja myślałem, że mój radek 7500 nie ma czegoś (DX7.1 compatibile) takiego, a test odpala, znaczy hardware support jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak podkęciłeś palomino (1,7Ghz) to pełen respekt. Jedno pytanko: Czy w 3dMarku 2001 se odpala ci się test Vertex shaderów? Ja myślałem, że mój radek 7500 nie ma czegoś (DX7.1 compatibile) takiego, a test odpala, znaczy hardware support jest.

No a mi się odpala :P i mam tam maksymalnie 30.2 FPS. A ty BENITO ile wyciagasz w tym teście :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...