Skocz do zawartości
PinguPL

Zostałem oszukany co robić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

sorki za chaotyczność wypowiedzi ale zostałem oszukany i nie mogę sie skupić co robić w komputerze nie zgadza sie procesor miał byc 4rdzenie 4wątki a jest 2rdzenie 4wątki i w dodatku GTX 1050ti który wydaje mi sie chińska podróbką z Chińczyka. I masa nie podpiętych kabli. 

Prosze pomóżcie mi jakby coś posiadam fakturę komputer jest na gwarancji oraz posiadam mail szprzedającego.

image.jpeg

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie zorientowałeś się od 3 sierpnia?

Na zdjęciach nic nie widać przydatnego i nie wszystko musi być gdzieś podłączone

Podaj link tam gdzie kupiłeś chociaż bo bez tego nikt ci nic nie powie

 

Edytowane przez _LynX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie był kupowany ten zestaw - allegro/olx etc. czy jakiś hipermarket ( zwykły czy elektroniczny ) ?

Przydał by się dokładny opis / ulotka czy coś innego ze specyfikacją od sprzedawcy - potem się porówna to ze screenami z cpu-z czy innego softu etc.

Jak sprzęt miałeś na początku sierpnia i miałeś wtedy podejrzenia że coś jest nie tak w kwestiach sprzętowych to wtedy trzeba było od razu pisać a nie czekać prawie 2 m-ce , jak sprzęt był kupowany przez neta to miał byś 14 dni na zwrot bez podania przyczyny .

Teraz to conajwyżej można spróbować powołać się na niezgodność towaru z umową - choćby CPU 2C/4T w miejsce CPU 4C , tylko najpierw trzeba by było mieć na fakturze ten CPU 4C bo jak to będzie A10-7800 to nic z tym nie zrobisz bo ten procesor ma 2 rdzenie a nie 4 .

Karta to pewno najtańszy model GTX1050Ti jaki był z jednym wentylatorem , karta ma TDP 75W więc nie potrzebuje dodatkowego zasilania .

Co do masy nie podpiętych kabli , to po prostu wolne kable do podłączenia innych urządzeń a nie nie podpięte .

Zasilacze mają masę kabli - molex/sata , do zasilania kart graficznych ( PCI-E 6pin lub 8 pin ) , etc. , większość jest niewykorzystywana w danym momencie chyba że masz w kompie kilka dysków ( 6-10 ) SATA , 2 prądożerne karty graficzne etc. to wtedy większość wtyczek może być wykorzystana .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...