Skocz do zawartości
kalgalath

AOC 24G2U vs iiyama G-Master GB2470HSU Red Eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry

Moja wiekowa już iiyama e2207ws zaczyna szwankować i myślę o nowym monitorze.

Na celowniku znalazły się dwie sztuki

AOC 24G2U

iiyama G-Master GB2470HSU Red Eagle

W obu przypadkach to 24 cale, FHD, szybkie matryce ips i ponad 100 Hz

Monitor używany zarówno do pracy jak i do gier (cRPG, FPS) - skłaniam się do ips, ze względu na jakość obrazu a o ile wiem te nowe nie są już tak wolne żeby mi to przeszkadzało.

Rozdzielczość FHD - ponieważ nie chce wymieniać na razie komputera (i5-4460, radeon 550 4 GB).

Oba monitory są w podobnej cenie, któryś z nich jest lepszy? Któryś bardziej polecacie? Chyba że jest inny do 1000 zł na który powinienem zwrócić uwagę?

Z góry dzięki.

Edytowane przez kalgalath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W X-Kom lub Proline ten monitor jest za 999 zł w 27 calach. Również go mam i polecam, jeśli nie oglądasz filmów z dużą ilością ciemnych scen, lub nie grasz dużo w ciemnych scenach, gdyż podświetlenie matrycy daje trochę znać o sobie, ale widać to właśnie jedynie w bardzo ciemnych scenach. Poza tym jest to bardzo fajny i ładny monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...