Jump to content

wysio

Stały użytkownik
 • Content Count

  878
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

wysio last won the day on March 27

wysio had the most liked content!

Community Reputation

33 Pozytywna

About wysio

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 07/31/1976

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  3209979

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Otwock

Recent Profile Visitors

3223 profile views
 1. No ale w którym momencie to się pojawia? Czy instalacja się wtedy zatrzymuje?
 2. @Mr.T... jeśli mógłbyś, to nie cytuj wypowiedzi z postów wyżej, bo to zupełnie nie ma sensu, skoro twoja wypowiedź jest odpowiedzią na tenże post. Robisz niepotrzebny bałagan... Z góry dzięki.
 3. @mdg , ale namotałeś... Po jasną cholerę wyłączasz zasilacz? Może dużo prościej byłoby nie ruszać zasilacza ani żadnej listwy zasilającej, bo i po co. Proste dwie kwestie: zachowanie komputera na ciepło, czyli uruchomienie zaraz po wyłączeniu i zachowanie na zimno, czyli uruchomienie po godzinie lub całej nocy...
 4. Miałem te kości i poszły tylko na 3466 MHz. Ogólnie słabo z OC w tych pamięciach.
 5. Co znaczy nic? Komputer w ogóle nie wstaje? Przed aktualizacją biosu komputer działał bez zarzutu? Pamięci nie padają od tak sobie i to jeszcze w liczbie mnogiej...
 6. Chyba ostatni mój pomysł... Próbowałeś sprawdzić zachowanie po wyjęciu jednej z kości RAM?
 7. Skoro już na starszym było to samo, to nie wina biosu. Rozumiem że odłączenie wszystkich urządzeń od komputera nic nie zmienia? Wszystkich, razem z monitorem... Jeśli nie to oczywiście w następnej kolejności najprościej sprawdzić zasilacz.
 8. Pamięci masz popularne, więc są z pewnością kompatybilne. No ale napisałeś, że jeśli komputer się uruchamia po odłączeniu urządzeń USB, to znaczyłoby że któreś z nich działa wadliwie? Może klawiatura lub mysz ma jakieś zwarcie...
 9. OK, a sprawdź jeszcze, czy gdy naciśniesz przycisk power, to wiatrak procesora nawet nie drgnie, czy drgnie i po czasie dopiero się uruchamia? Wygląda mi to na jakiś problem z płytą. Wrzuć bios - nawet jeśli jest aktualny, to wgraj jeszcze raz.
 10. Zasilacz, jeśli byłby niesprawny, dawałby znać gdy już komputer się uruchomi, bo rozumiem, że w końcu jakoś można go uruchomić i wtedy wszystko działa jak należy? Jeśli tak, to jak komputer się zachowuje, gdy wybierzesz opcję ponownego uruchomienia i jak się zachowuje, jeśli go uśpisz i będziesz chciał wybudzić?
 11. Takie zachowanie jest normalne i dotyczy większości procesorów. Jedynie BIOS płyty możesz zaktualizować, jeśli tego nie robiłeś.
 12. A co ma z tym wspólnego wymiana kabli w zasilaczu i jak w ogóle tego dokonałeś??? Nie piszcie takich bzdur. Grzegorz12366, skoro nie masz przycięć w czasie gry, tylko w momencie uruchomienia jakiegoś menu w grze, to wina gry, a nie komputera. Na winę komputera musi się składać więcej składowych - słabsze niż przeciętne dla Twoich podzespołów wyniki w 3dmark, podobne problemy w przynajmniej dwóch innych grach....
 13. Jeśli masz fabryczne chłodzenie, to za wiele nie zdziałasz. Najlepiej jak użyjesz jakiejś aplikacji to zarządzania obrotami z poziomu systemu.
 14. Daj znać, czy pomogło. Ogólnie nawet dobre zasilacze potrafią paść - mogą być już fabrycznie wadliwe, czego na początku nie widać. Oczywiście niekoniecznie musi to być wina zasilacza, ale jest w tym wypadku najbardziej prawdopodobne.
 15. Zasilacz dalej masz ten sam? Zmieniłeś tylko podłączenie zasilania karty? Bo jeśli tak, to prawdopodobnie zasilacz ma niestabilne napięcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.