Skocz do zawartości
Xylon

Upgrade PC

Rekomendowane odpowiedzi

Wzialbym tansza o 200zl plyte, procesor bez x kolejne 160 oszczednosci oraz zasilacz tez o 200 tanszy, a zaoszczedzone w ten sposob 560zl dolozylbym albo do np. dysku 2TB SSD, bo 500GB to zapchasz mega szybko. Ewentualnie procesor wzialbym 5600x, bo biorac tanszy zasilacz i plyte starczy ci na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tą płytę masz w Euro za 629zl a proca za 1049zł. Czyli już przepłaciłeś za 2 podzespoły 250zł.pzdr

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

31 minut temu, tyr83 napisał:

Wzialbym tansza o 200zl plyte, procesor bez x kolejne 160 oszczednosci oraz zasilacz tez o 200 tanszy, a zaoszczedzone w ten sposob 560zl dolozylbym albo do np. dysku 2TB SSD, bo 500GB to zapchasz mega szybko. Ewentualnie procesor wzialbym 5600x, bo biorac tanszy zasilacz i plyte starczy ci na niego.

Obecnie mam w komputerze dwa dyski HDD(1TB) i SSD(140GB), więc myślę, że dysk kingstona by wystarczył.

Taki zestaw byłby w porządku?

https://www.x-kom.pl/lista/8ytzglels

11 minut temu, Tomason13 napisał:

Tą płytę masz w Euro za 629zl a proca za 1049zł. Czyli już przepłaciłeś za 2 podzespoły 250zł.pzdr

Zdaje sobie sprawę, że ceny w euro są niższe i prawdopodobnie będę tam kupował, ale łatwiej mi jest pokazać zestaw na podstawie koszyka z x-komu.

 

Edytowane przez Xylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...