Skocz do zawartości
szymon_wlc

Jaka grafa???

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jaka grafe byscie mi polecili, tu sa linki, mam 250 zeta na karte + koszt przesylki max 30 zeta, zastanawiam sie nad tymi modelami: http://www.proline.com.pl/shop.php?produkt...HAlEQkUvt%3D%3D

 

http://www.proline.com.pl/shop.php?produkt...3A3sT0gE3L4Zw8N

 

czy moze macie jakies lepsze pomysly, wiem ze nie sa to karty najwyzszej jakosci, ale dla mnie w zupelnosci starcza, no i mam tylko takie fundusze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doskładał bym na twoim miejscu i kupił bym radka 8500LE za 333zł stoją w siriusie IMO z tych kart ktore wymieniles to zadowolony nie bedziesz IMO wyzucenia kasy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten radek 8500le (zs sklepu tweaka) może być niezły, gość z naszego forum pisał w poście że go ma i ma taktowania 250/250 czyli tyle co referencyjna karta od ATI, praktycznie ta sama karta co moja (mój saphire 250/230) w 3dmarku2k1 se 7800 pkt, i w ogóle extra za takie pieniądze jest 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiegoś GF3Tit200!! Będzie najwydajniejszy z nich wszystkich, dodatkowo bardzo dobrze się kręcą!! Poszukaj na allegro, ceny są od 240zł!! Napewno coś znajdziesz!! Czasami są jeszcze na gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiegoś GF3Tit200!! Będzie najwydajniejszy z nich wszystkich, dodatkowo bardzo dobrze się kręcą!! Poszukaj na allegro, ceny są od 240zł!! Napewno coś znajdziesz!! Czasami są jeszcze na gwarancji...

 

popieram poszukaj jakiegos gf3 najlepiej gainwarda one maja 3 latka gwarancji i kreca sie jak dzik oszołom wycisnisz napewno wiecej niz z 8500le

 

a co do mak777 to ten wynik to chyba troche nie aktóalnu jest bo troszke mało coś ta twoja 3 ci struga w 3dm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym na Twoim miejscu poszukał jakiegoś GF3Tit200!! Będzie najwydajniejszy z nich wszystkich, dodatkowo bardzo dobrze się kręcą!! Poszukaj na allegro, ceny są od 240zł!! Napewno coś znajdziesz!! Czasami są jeszcze na gwarancji...

 

popieram poszukaj jakiegos gf3 najlepiej gainwarda one maja 3 latka gwarancji i kreca sie jak dzik oszołom wycisnisz napewno wiecej niz z 8500le

 

a co do mak777 to ten wynik to chyba troche nie aktóalnu jest bo troszke mało coś ta twoja 3 ci struga w 3dm

wiecej czego? było juz wiele dyskusji o tym na forum i chyba jasno z nich wynikało ze 8500LE=9100>ti200

 

P.S. nie chce wywołac kolejnej klotni :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S. nie chce wywołac kolejnej klotni  :roll:

Niema po co wywoływać kłótni, odpowiedz jest prosta GEFORCE 3 TI 200 od Leadteka jest lepszy od Radka 8500 czy 9100.Ta karta się zawaliście kręci lepiej niż Gainward,Leadtek ma duży wywalisty radiator.Zresztą przykład jest blisko,mój Leadtek TI 200 chodzi 260MHz X 550MHz ,stabilnie również 260MHz X 580MHz. A jak w kompie masz procka żędu AntekXP 1700+ @ 2300 to wyciągniesz na takiej grafie 13 000pkt w 3D MARK 01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w kompie masz procka żędu AntekXP 1700+ @ 2300 to wyciągniesz na takiej grafie 13 000pkt w 3D MARK 01

Miałem GF3Ti i mogę spokojnie powiedzieć, że z tymi 13,000 pkt to z deka przesadziłeś 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. nie chce wywołac kolejnej klotni  :roll:

Niema po co wywoływać kłótni, odpowiedz jest prosta GEFORCE 3 TI 200 od Leadteka jest lepszy od Radka 8500 czy 9100.Ta karta się zawaliście kręci lepiej niż Gainward,Leadtek ma duży wywalisty radiator.Zresztą przykład jest blisko,mój Leadtek TI 200 chodzi 260MHz X 550MHz ,stabilnie również 260MHz X 580MHz. A jak w kompie masz procka żędu AntekXP 1700+ @ 2300 to wyciągniesz na takiej grafie 13 000pkt w 3D MARK 01

Tylko weź pod uwagę że jak podkręcisz rdka 9100 albo 8500 le to równanie może być prawdziwe 8500le(9100)podkręcony>GF3 podkręcony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak <span style="color:red;">[ciach!]</span>a dzieci...

Codziennie się kłócicie z tym R9100 R8500 GF3ti FX5200

Te karty to jedna półka. Poweidzmy,że podkręcone są sobie równe. Każda z nich po dobrym OC pokazuje pazurki. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak <font color="#FF0000">[ciach!]</font> dzieci...

Codziennie się kłócicie z tym R9100 R8500 GF3ti FX5200

Te karty to jedna półka. Poweidzmy,że podkręcone są sobie równe. Każda z nich po dobrym OC pokazuje pazurki.  8)

Siema Kucyk, jak ty to robisz że wszędzie cię pełno :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GEF 3 TI200@ jest lepszy  :)

Zależy do czego, próbowałeś oglądć filmy na TV który stoi w innym pokoju przez GF3 Ti, powodzenia, a poza tym wyjście tv w radkach jest the best :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do  KRZYPAW 

Zobacz ile  ty masz w 3D Mark 01 a ile ja!!

Nie możesz rozumować takimi kategoriami, bo jeśli tak to wychodzi na to, że mój FX jest najlepszy - patrz wynik mark'a. A ja dalej będe upierał się przy tym, że te kart są sobie równe, bo wynik wynikowi nie równy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do  KRZYPAW 

 

Mi chodzi o wydajność!!

Wiadomo że Radki maja lepsze TV-Out to normalka.

 

Zobacz ile  ty masz w 3D Mark 01 a ile ja!!

to żeś porównoł ty proc 2100 on 1900 ty wyzyłowana grafa on nic ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do  KRZYPAW 

 

Mi chodzi o wydajność!!

Wiadomo że Radki maja lepsze TV-Out to normalka.

 

Zobacz ile  ty masz w 3D Mark 01 a ile ja!!

to żeś porównoł ty proc 2100 on 1900 ty wyzyłowana grafa on nic ...
MÓJ PROC 1800XP+ JAK ROBIŁEM 3dMARKA, kręciłem go dopiero dziś a na wyniku mi specjalnie nie zależy. Czytałem posty i radki 9100 podobno mają nie kręcone ok 8500-8700 na directx 8 i Catalistach 3.2 ja mam 3.5 czyli nie najlepsze ale skoro wszystko chodzi spoko to po co kombinować :roll: dla punktów w 3d mark ???!!!, a poza tym jak już porównywać to kompleksowo pod każdym względem i tu słabość ATI jaką ja zauważyłem, jak chcesz pograć to kombinacje sterami nieodzowne, ostatnio ściągałem pacza z netu (20MB) bo gry na openGL nie chodziły, ale jak już chodzą to kolory jakich GF3 nie jest w stanie uzyskać, wiem co mówię 1 mój koleś ma GF 3 ti palit, 2 am GF 4 mx a 3-ci ma gf 4 Ti 4200 i dziś jak był u mnie to mówi że kolorki kontrast i ostrość jakby troche lepsze u mnie

UF Ale się rozpisałem

PS NIe upieram się że radek jest lepszy od GF 3 tylko że nie jest gorszy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dziś jak był u mnie to mówi że kolorki kontrast i ostrość jakby troche lepsze  u mnie...

Taaa, a jeszcze powiedz mi, że macie takie same monitory, aby tak sądzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dziś jak był u mnie to mówi że kolorki kontrast i ostrość jakby troche lepsze  u mnie...

Taaa, a jeszcze powiedz mi, że macie takie same monitory, aby tak sądzić...
Nie no bez przesadyzmu, ja mam 17" a jeden qmpel ma 15 :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do  KRZYPAW 

 

Mi chodzi o wydajność!!

Wiadomo że Radki maja lepsze TV-Out to normalka.

 

Zobacz ile  ty masz w 3D Mark 01 a ile ja!!

I tak masz malo - ja taz mam malo.... i nie o 3d marki tu chodzi bo pod tym kontem naogol wygrywa ATI.... sytuacja jest taka:

gf3 - szybki, molo problemow z grami,

r8500 - szybki, male problemy z grami, jepsza jakosc obrazu na monitorzi i TV... i ogolnie zeby sie wypowiedziec o tych karyach obiektywnie to trzeba miec obydwie z nich, albo nie miec zadnej - inaczej karzdy chwiali to co ma..... a nie o to w tym chodzi... JA uwazam tak:

bez kracania kary radek szybszy, po kreceniu wydajnosc podobna. Gf3 ma szybszy AA, a Radek ma duzo szybszy AF.... z tym ze za rok z gf z aa jooz nie pograsz w nowe gry, a z radkiem z AF bedziesz gral dopuki karta nie bedzie za wolna - af ja zbytnie nie zwalnia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, to wszystko wyjaśnia. Gdzie wy chcecie porównywać kolorki i te sprawy na dwóch innych monitorach  :?

Z tymi monitorami to se jaja robiłem, sorki za niezrozumienie, wszyscy mamy podobne a mój nie jest tesz za dobry bo samtron 76 BDF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do  KRZYPAW 

 

Mi chodzi o wydajność!!

Wiadomo że Radki maja lepsze TV-Out to normalka.

 

Zobacz ile  ty masz w 3D Mark 01 a ile ja!!

I tak masz malo - ja taz mam malo.... i nie o 3d marki tu chodzi bo pod tym kontem naogol wygrywa ATI.... sytuacja jest taka:

gf3 - szybki, molo problemow z grami,

r8500 - szybki, male problemy z grami, jepsza jakosc obrazu na monitorzi i TV... i ogolnie zeby sie wypowiedziec o tych karyach obiektywnie to trzeba miec obydwie z nich, albo nie miec zadnej - inaczej karzdy chwiali to co ma..... a nie o to w tym chodzi... JA uwazam tak:

bez kracania kary radek szybszy, po kreceniu wydajnosc podobna. Gf3 ma szybszy AA, a Radek ma duzo szybszy AF.... z tym ze za rok z gf z aa jooz nie pograsz w nowe gry, a z radkiem z AF bedziesz gral dopuki karta nie bedzie za wolna - af ja zbytnie nie zwalnia....

Ja się będe upierał dalej przy swoim,piszesz że masz więcej w 3D Mark 01, ale zobacz że mój procek niejest kręcony i chodzi na standard FSB 133. Jak juz pisałem moja grafa u kumpla na Antku2100+ @ 2600+ ma 12300pkt w MARK 01.A to jest bardzo dużą różnica porównując do twojej grafiki.

 

I jeżeli chodzi o gry to raczej GEF 3 dłużej pociągnie, a i mniej problemów jest ze sterownikami, instaluje pierwsze lepsze i gra chodzi.

A co do jakosci w grach ,no to niewiem na to wpływea wiele rzeczy, najważniejszy jest monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...