Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

OT.

 

Mi nie chodzi, że wolno czy nie wolno, tylko na zetce te piosenki lecą codziennie przynajmniej dwa razy :).

1563409[/snapback]

OT : u mnie w pracy non stop zetka leci i jak się słucha tego codziennie po pare godzin to dochodzi się do wniosku, że cały czas leci to samo, tylko w innej kolejności, niektóre numery po pare razy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko z jakiego filmu pochodzi piosenka "i need a hero" bonnie Tyler ??

Ja znam tylko serial "Pointman" z Jackiem Scalia (po polsku to bylo chyba "Na celowniku", czy cos takiego) Ale inne filmy? Pustka.

 

To był film pt.: "Niebezpieczne ujęcia" (ang. "Cover Up") 1984-1985., więcej na stronie: http://www.filmweb.pl/Niebezpieczne,uj%EAc...e,Film,id=97994, a tu znajdziecie piosenkę wziętą z filmu (strzały, wybuchy :)) "Cover-Up" Episode Guide'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie co to za piosenka w reklamie jednej z kaw do picia ?

nie jestem pewien czy to nie jest nescafe, ale leci tam tak spokojna włoska melodia(śpiewa panienka)

wpada dwóch kolesi, muzyka sie ożywia i lecą słowa "americana.."

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello. Jeszcze raz ja :). Przypomnialo mi sie teraz ;]. Kiedys byla taka reklama skladanej Motoroli serii V, nie pamietam modelu dokladnie. Reklama byla z taka kobieta na czarno ubrana, co jej sie dom w telefon zlozyl :lol:. Pamieta ktos moze wykonawce oraz tytul sciezki dzwiekowej?

TIA. Pozdro!

Edytowane przez jvt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy moze ktos taka piosenke, jakas techniawka albo cos w tym stylu i jest w niej motyw z kill billa... sa kawalki z takiej starej piosenki: "bang bang, my baby shot me down...." zna moze ktos tytul i wykonawce tego kawalka ?

1558201[/snapback]

Audio Bullys Feat Nancy Sinatra - Shot You Down

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wam widzieliscie taka reklama jakiegos napoju chyba alkoholowego gostek wsiada na rower i jedzie ulicą w dół wchodzi do marketu kupuje jakas zgrzewka i jedzie dalej ulicą w dól i zajezdza do kumpli przed chate wygląda to tak jak na ulicach Los Angeles i leci fajna muzyczka w niej i własnie o nią mi chodzi :] jesli ktos wie niech da znac.Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello. Jeszcze raz ja :). Przypomnialo mi sie teraz ;]. Kiedys byla taka reklama skladanej Motoroli serii V, nie pamietam modelu dokladnie. Reklama byla z taka kobieta na czarno ubrana, co jej sie dom w telefon zlozyl :lol:. Pamieta ktos moze wykonawce oraz tytul sciezki dzwiekowej?

TIA. Pozdro!

1569684[/snapback]

Dabrye - Hyped-Up Plus Tax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...