Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie jak nazywa się gość, który śpiewa wysokim głosem (chyba falset) takie przeboje jak "We will rock you", "Ups I did it again". Słyszałem to ostatnio gdzieś ale nie mogę znaleć autora, a całkiem ciekawie to wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiałem się gdzie to napisać, no i wybrałem ten temat, ponieważ również poszukuje ;)

 

Chodzi mi o wykonawce/wykonawczynię ;-) która miała by taką charyzme, zacientość, cudowny głos, muzykę, która nie denerwuje i nie nuży, która koi zmysły...

 

Kogoś podobnego do Saryh Brightman, Evy Cassidy...

Jakiegoś wirtuoza ;)

 

Wasze propozycje? ;) (nie piszecie Black Sabath czy inne tam, tylko poważne propozycje, mogą być polskie :P)

Edytowane przez Kamilou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiałem się gdzie to napisać, no i wybrałem ten temat, ponieważ również poszukuje ;)

 

Chodzi mi o wykonawce/wykonawczynię ;-) która miała by taką charyzme, zacientość, cudowny głos, muzykę, która nie denerwóje i nie nuży, która koi zmysły...

 

Kogoś podobnego do Saryh Brightman, Evy Cassidy...

Jakiegoś wirtuoza ;)

 

Wasze propozycje? ;) (nie piszecie Black Sabath czy inne tam, tylko poważne propozycje, mogą być polskie :P)

1500743[/snapback]

www.elektrycznegitary.pl ;] muzyka ktora nie denerwuje i nie nuzy... : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiałem się gdzie to napisać, no i wybrałem ten temat, ponieważ również poszukuje ;)

 

Chodzi mi o wykonawce/wykonawczynię ;-) która miała by taką charyzme, zacientość, cudowny głos, muzykę, która nie denerwuje i nie nuży, która koi zmysły...

 

Kogoś podobnego do Saryh Brightman, Evy Cassidy...

Jakiegoś wirtuoza ;)

 

Wasze propozycje? ;) (nie piszecie Black Sabath czy inne tam, tylko poważne propozycje, mogą być polskie :P)

1500743[/snapback]

 

Sprawdz to Lisa Gerarrd spox wokal, Charlotte Church, a tak od siebie cos co nie nudzi a relaksuje hmmmmmm moze Samuel Barber-Adagio for Strings,- 9,30 samych chorów

 

A i ponawiam prosbe o imie/nazwe wykonawcy oraz tytul utworu z reklamy Peguota 1007

Edytowane przez Novus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio usłyszałem w filmie fajny kawałek, może ktoś zna tytuł/wykonawcę ? Leciało mniej więcej tak:

cause you're all i want, you're all i need, you're everything, everything

Z góry sorry za ewentualne błedy w tekscie/pisowni, ale piszę to ze słuchu, i to wszystko co udało mi się zapamiętać, może komuś się skojarzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAWAŁEK KTÓRY LECI W REKLAMIE CYFRÓWKI SONY !!! już tyle userów tego szuka :P ja też chce !!!

1504968[/snapback]

Stereo Total - I love you ono :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktos moze sciezke dzwiekowa z glownego menu drugiej czesci gry prince of persia? udalo mi sie ustalic ze muzyke ta wykonal zespol godsmack. zdobylem kilka albumow ale najprawdopodobniej ta muzyczka byla specjalnie pod ta gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...