Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Pamiętacie tą reklamę Kinder Bueno? Brunetka w kręconych włosach, w paru ujęciach umazana była czekoladą na ustach.

To było coś w tym stylu: "give'em bit a hm to me, and I give'em bit hm to you"

 

Co to za kawałek?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekniafka ze słowami

"This is your night, everything is right"

i co jakiś czas jakis kolo sie włącza z blizej nie określonymi słowami :> Jak uslysze jeszcze raz to dopisze słów, a nóż komuś sie skojarzy :)

1656451[/snapback]

Hehehe hicior poprzedniego lata :D.

 

Günther - Teeny Weeny String Bikini lol ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jean Michel Jarre :

 

 

http://jacek.szczytno.org/jarre_kobzy.mp3

 

Zna ktoś tytuł tej piosenki? Tej albo bardzo podobnej.. tez te charakterystyczne kobzy.. juz nawet nie jestem pewien czy żara :)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ostatnio spodobała się reklama nowego Forda Focusa.

Gdyby ktoś miał ten utwór, który w niej leci, bądź wiedział skąd ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> całą reklame, to niech da znać ;)

Pozdrawiam, waluigi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję utworów z need for speed underground 2 !!! najlepiej tytuły i wykonawców albo namiarów na PW :P

1667275[/snapback]

Hmmm 30s z googlarka --> klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukuje klimatycznego podkładu muzycznego, symbolizującego II wojne swiatowa (powazna muzyka, wybuchy, strzaly itd) Nie wiem gdzie tego moge szukac  :?

Z gory dziekuje za wszelka pomoc  :)

1667509[/snapback]

 

Hmmmm

Co do muzy: Band Of Brothers Michaela Keamana(Cala plyta), Pearl Harbour Hansa Zimmera(utwor Brothers, December 7th, War), John Williams-Born On The Fourth Of July, Schindler List, Saving Private Ryan(Hymn To Fallen)

 

Co do odglosow strzalow to sproboj Complete do filmow Hymn To Fallen czy Pearl Harbour(sa tam odglosy strzalow a na complecie Pearl Harbour utwor Courage-odglosy walki powietrznej)

 

No mozesz jeszcze siegnac po completa z filmu Platoon

 

A no i zapomnial bym o perelce;) The Thin Red Line(Cienka czerwona linia) Hansa Zimmera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm

Co do muzy: Band Of Brothers Michaela Keamana(Cala plyta), Pearl Harbour Hansa Zimmera(utwor Brothers, December 7th, War),  John Williams-Born On The Fourth Of July, Schindler List, Saving Private Ryan(Hymn To Fallen)

 

Co do odglosow strzalow to sproboj Complete do filmow Hymn To Fallen czy Pearl Harbour(sa tam odglosy strzalow a na complecie Pearl Harbour utwor Courage-odglosy walki powietrznej)

 

No mozesz jeszcze siegnac po completa z filmu Platoon

 

A no i zapomnial bym o perelce;) The Thin Red Line(Cienka czerwona linia) Hansa Zimmera

1667588[/snapback]

Bardzo Ci dziekuje, chodzi mi dokladnie o te complete z filmow, gdzie tego mam szukac??, zalezy mi na muzie zgranej z wybuchami, strzalami i ogolnie wojna, zeby to bylo fajnie zmontowane. Nie musi to byc dlugie 5min wystarczy. Bo ogolnie to co piszesz to nie ma problemu, ale ja potrzebuje taki mix hehe

Edytowane przez Micuel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje, chodzi mi dokladnie o te complete z filmow, gdzie tego mam szukac??, zalezy mi na muzie zgranej z wybuchami, strzalami i ogolnie wojna, zeby to bylo fajnie zmontowane. Nie musi to byc dlugie 5min wystarczy. Bo ogolnie to co piszesz to nie ma problemu, ale ja potrzebuje taki mix hehe

1667815[/snapback]

 

hmmmm generalnie polecam do tego kllienta Soulseek(pokoj movie music), lecz powiem ci szczerze ze ciezko Ci bedzie bedzie odnalesc utwory complete score. Jako podpowiedz dam ci ze przy wyszukiwaniu utworow dopisz zwrot with FX lub with SFX jeszcze mozesz probowac dodac zwrot with background.

Zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Ostatnio bylem w pewnym klubie i leciala taka stara pioseneczka dance. Mysle ze z lat 90'.

LECI jakos:

ITS ON YOU... IT's A ... (cos tam) ... SO COME TAKE IT TO THE ...

DON'T STOP ....

dalej nie pamietam

KOJARZYCIE KTOS MOZE??

SUPER BY BYLO JAKBY KTOS WIEDZIAL CO TO ZA UTWOR

Z GORY DZIEKI

POZDRO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM!

Ostatnio bylem w pewnym klubie i leciala taka stara pioseneczka dance. Mysle ze z lat 90'.

LECI jakos:

ITS ON YOU... IT's A ... (cos tam) ... SO COME TAKE IT TO THE ...

DON'T STOP ....

dalej nie pamietam

KOJARZYCIE KTOS MOZE??

SUPER BY BYLO JAKBY KTOS WIEDZIAL CO TO ZA UTWOR

Z GORY DZIEKI

POZDRO ;)

1671058[/snapback]

Real McCoy - It's On You

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tym razem poszukuje kawałka, który ostanio usłuszałem w radiu. Śpiewany jest w klimatach Enyi. Taka lekka muzyka instrumentlana do tego delikatny wokal. W teledysku było pokazywane morze, w którym pływały delfiny. Dość popularny kawałek. Kiedyś słyszałem go na Symfonii we Wrocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...