Skocz do zawartości
wako

Poszukiwana muzyka z reklam, napisy, mp3, filmy itp

Rekomendowane odpowiedzi

OMG człowieku dobry jesteś :)

 

Ja nie jestem pewien ale chodzi ci chyba o taki kawałek, którego teledysk polegał na tym, że jakiś chłopak przez cały czas skaładał samolot z takiego drewna. I w między czasie oglądał w telewizji liste przebojów. Na koniec poleciał na pole puścic owy samolocik, który poleciał hen hen daleko i wylądował na chmurze, na której byli tacy trzej "złoci" kolesie. Oni przykleili mu nalepke na skrzydło i rzucili spowrotem do chłopca. EDIT: Ta nalepka to była błyskawica.

Edytowane przez Dyferencjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG człowieku dobry jesteś :)

 

Ja nie jestem pewien ale chodzi ci chyba o taki kawałek, którego teledysk polegał na tym, że jakiś chłopak przez cały czas skaładał samolot z takiego drewna. I w między czasie oglądał w telewizji liste przebojów. Na koniec poleciał na pole puścic owy samolocik, który poleciał hen hen daleko i wylądował na chmurze, na której byli tacy trzej "złoci" kolesie. Oni przykleili mu nalepke na skrzydło i rzucili spowrotem do chłopca. EDIT: Ta nalepka to była błyskawica.

1636126[/snapback]

ja wiem :D z tego pseudo sampla nie mogłem dojść o co chodzi, ale opis videoclipu to od razu wiadomo o co biega !!!!!!!! chodzi oczywiscie o Stardust - Music Sounds Better With You !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wygrywa pan 100 zł :]

 

;] pytanie nr. 2 jest za 600 :D O M G

 

 

(a i nie interesuje sie modelarstwem)

 

a poza tym w tej piosence "coto.mp3" jest właśnie taki fragment z minute śpiewają turu tu tu tuuuu turutu TURU TU TU TUUUU TU TU itd.

 

a w drugiej jest

 

put'em up (uu baybe) PUSH PUSH PUSH try it again put'em up..

Edytowane przez DaMcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ostatnio taka niby techniawke co jakas babka spiewa "na na na oooo costamcostam nanana oooo" [wiem ze to niezbyt precyzyjne ale moze ktos slyszal] ;]

1638492[/snapback]

Ludzie, pieszcie jakieś lepsze opisy bo z - "la la la ooo... na na na" to ciężko coś wskazać. Może to być:

 

Ann Wisborin - La La Love on my mind.

ATB - Humanity

 

Jeśli się pomyliłem to niestety, ale nic nie wymyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje piosenki.

Leci ona czasem, teraz juz rzadko na Esce.

W refrenie gościu spiewa jesli dobrze usłyszalem Wan't you SET ME FREE. Jest to taki dosyc nastrojowy kawałek z fajna nuta melodyczna.

Nie jest to bynajmiej Velvet revolwer Set me free. Prosze o wykonawce i dobry tytuł, a najlepiej o link do pliku ;)

 

 

 

edit :)

sory ze sam sobie odpowiadam, ale moze komus sie przyda

 

Jam & Spoon - Set Me Free (Empty Rooms)

Edytowane przez lunatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tamtym to pudlo nie o to chodzilo ale bede szukal dalej

 

a z biezacych: czy ma ktos wie gdzie jest wersja instrumentalna piosenki (bez spiewajacego kolesia) "i like to move it" znanej w polsce jako "wyginam cialo smialo"? [chodzi o ta tehniafkew tle ;)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grimlock chyba chodzi o Triple Image - Hey Now (Girls Just Wanna Have Fun)

@DaMcio

"a w drugiej jest

put'em up (uu baybe) PUSH PUSH PUSH try it again put'em up.."

Tu mi pasuje taki starszy kawałek gościa który się nazywał chyba "Papi" a kawalek to "push, push, push" ale miałem to na kasecie a to było dawno.

tu możesz sprawdzić czy to to http://djflashh.mp3.wp.pl/

Edytowane przez Mogiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pare pytanek :) : jaki jest tytul nowej piosenki Snoop Dogga (nie signs tylko tej drugiej), nowej piosenki Gorillaz (nie feel good inc.) i jeszcze jaki jest tytul kawalka 50 centa, ktory ostatnio czesto w radiu leci. Nie chodzi mi o Candy Shop i Little Bit. Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie w Warszawie lub bliskich okolicach można kupić zapałki, które nie wymagają draski (zapalają się o wszystko) ? Kiedyś to było na niemalże każdym bazarze, a teraz kilka dni poszukiwań nie przyniosło rezultatu. Czasem sprzedają na allegro za 1 zł. ale nie będę jak jakiś jeleń płacił komuś 300% ceny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ten watek ma calkiem dobra skutecznosc w odnajdywaniu rzeczy ciezkich do odnalezienia, wiec i ja sie zwroce do Was z prosba o jeden kawalek.

 

Otoz utwor ten byl podkladem do flasha przedstawiajacego historie zycia pewnego ludka, historia ta zataczala krag. Charakterystyczne bylo to ze wszystkie postaci mialy jedno oko ;)

 

Moze to brzmi dziwnie ale ktos kto widzial to wie o co chodzi :) Mam nadzieje ze ktos podpowie jak nazywala sie ta piosenka badz chociaz poda linka do tego flasha a piosenke juz znajde potem sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1652885[/snapback]

ostatni to DJ Tiesto jak juz ci satoshie napisał.

nr 1 znam.. ale nie moge sobie przypomniec tytułu :mur: :mur: to klasyk i dosyć już stary... kurde człowiek się starzeje i pamięc juz nie ta. Wydaje mi się że to jest jeden z kawałków 4 Strings.

jutro jak sie wyspie to jeszcze raz przesłucham i moze mnie oświeci :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...