Skocz do zawartości
phranzee

Screenshoty pulpitów Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Schatan --> jak na pierwszy raz to calkiem calkiem,

taka mala rada

- wlacz wygladzanie czcionek typu ClearType

- zainstaluj LC120a (taki fajny zegarek jak u mnie, chyba ze sie nie podoba Razz)

- popracuj nad ikonkami w pasku systemowym

1. Właczone ! ;-)

2. Spróbuję się z tym pobawić, choc niezbyt mnie interesuje następny (prócz Mirandy, Avedesk'a i Samurize) "zaśmiecacz" RAM'u

3. I tu mam pytanie: Czy jest jakaś możliwość podmainy ikonek w tymże pasku (zadań ;-)) ??

A jeśli tak tio jak to zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę !!

Czy moglibyście podać jakieś fajne stronki z tapetkami, ikonkami, czy grafikami ??

Proszę nie odsyłać mnie na google bo już szukałem !! Ale wyników jest kilka tysięcy i niemam ochoty ich przeglądać ;-)

 

Reasumując jeśli ktoś gdzieś w internecie spotkał się z jakąś fajną stroną dot. moddingu pulpitu proszę o linka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do Maximhuz'a ;-)

Przypatrzyłem się twoim pulpitom i mam pewne pytanie:

Jak uzyskałeś coś takiego ?

Dołączona grafika

Bo domślam się iż reszta pulpitu jest zrobiona samurizem.

A to ?? Czy to jakiś programik czy może tesh samurize ??

A jeśli samurize to jak taki efekt osiągnąc i jak pozbyś się paska zadań ??

 

 

Alem namolny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do Maximhuz'a ;-)

Przypatrzyłem się twoim pulpitom i mam pewne pytanie:

Jak uzyskałeś coś takiego ?

http://img70.exs.cx/img70/3258/mhz6xo.jpg

Bo domślam się iż reszta pulpitu jest zrobiona samurizem.

A to ?? Czy to jakiś programik czy może tesh samurize ??

A jeśli samurize to jak taki efekt osiągnąc i jak pozbyś się paska zadań ??

 

 

Alem namolny  :lol:

Tak samo jak i to jest w samurize i doject dock plus :)

zapraszam na forum.hslab.pl tam jest opisane co i jak zrobic, zeby miec taki pasek zadan ;) :)

 

Pozdrawiam Mhz

 

Jak cytujesz to bez screenow .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam - być może było już w tym temacie o emotach do mirandy - tym bardziej że po urzyciu szukajki znalzało mi że to powinno być gdzieś w tym wątku, ale niemam siły przeglądać 40 paru stron, więc zadam pytanie i prosze o krótką odpowiedź: gdzie moge znaleźć (najlepiej link) do emotek do mirandy widocznych na gifie z pulpitu ultora ze strony drugiej tego wątku: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=390...r=asc&&start=30 - zależy mi włąśnie na tych emotach - dzięki za pomoc i sory jeżeli to pytanie już padło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nigdzie nie ma instrukcji po Polsku??!!Z tego co wiem to jerzeli temat jest przyklejony to powinien albo ktoś opisac jak to sie robi albo dac jakis link do instrukcji!!Od razu w pierwszym poscie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fieldy na moje to miłe nawet ;) ale ocena to 3+ za to że wrzuciłeś na server neo :-) Troche dziwne że połączyłeś dwa style . Szary + kolorowy (gg) schowaj te kolorowe ikonki w trayu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Wersja beta, moze zasugerujecie jakies poprawki do tego bo na pewno zmienie progressbar w foobarze pod monitorkiem bo zielony nie pasuje.

 

Update: Male poprawki kosmetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje packa ikonek, w ktorym oprocz ikonek folderow, typow plikow, kosza itp. beda zastepcze ikonki do popularnych programow (nero, opera, foobar itp) utrzymane w tym samym stylu. Najlepiej pasowalyby mi szare i dosc proste.

Przegladalem strony podane na poczatku tego tematu ale nic ciekawego nie znalazlem.

Jedyne co troszke sie nadawalo to "Marcintesh OS-W for IconPackager" na www.xpthemes.com.

http://skins.stardock.com/farkusmarkus/ip/osw0904.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...