Skocz do zawartości
phobosq

r9500 - mam jeszcze gwarancje?

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie help!!! radek mi padl i to chamsko, a sprzet nie jest tani! :( kupilem go 10 dni temu, chodzil dwa dni dobrze (zmodowal sie OK!) i nagle na ekranie pojawily sie kropki! myslalem ze to pamieci bo sie strasznie grzaly, wiec spilowalem ladnie radiator z p2 i przykleilem (super glue na srbero) z zachowaniem pelnej ostroznosci! nic nie popapralem, zreszta to nie pierwszy raz.... no i pochodzilo dobrze jeszcze dwa dni i znowu te kropki... no to reinstall i pomoglo na dwie godziny! a potem to kropy na calutkim ekranie i nic nie zrobie! zdjalem te radiatory, troche kleju na pamieciach zostalo - no i pytanie - mam gwarancje czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sprzedawca zobaczy, ze ingerowales w niej to powie, ze nie uzna Ci gwarancji.

W wypadku uszkodzenia karty powinienes sie udac do serwisu czy tez sklepu...

a nie na własną ręke ratować karte.

jesl nie zauwazy bedzie ok, ale radze doczyscic klej i isc dopiero do serwisu inaczej nie uzna gwarancji powie, ze z Twojej winy poniewaz ktos w niej ingeerował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś wrócić do ustawień 9500 bo o ile dobrze pamiętam, w niektórych radkach te 4 potoki był popsute a jak się je odblokowało to się działy właśnie takie rzeczy.Wracając do pytania jeżeli wyczyścisz wszystko ładnie, że nic nie będzie widać to nie straciłeś gwarancji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie drap!! Pod żadnym pozorem nie drap!!! Zmyj benzyną, a jak nie zejdzie to spróbój acetonem (zmywacz do paznokci) tylko uważaj bo aceton może także zmyć napisy na pamięciach. Metody wypróbowane na własnym 9700. :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz sory za posta po sobie :), ale moze on nie padl... :), tylko wiecie nawet jak sie BIOS laduje i sie pokazuje logo to jest zrabane, i nawet fonty w DOSie sa schrzanione

 

co to moze byc...?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superglue ma chyba podobne właściwości jak kropelka (ja właśnie kropelke zmywałem :lol: ), więc aceton powinien go zmyć. A co do twojego problemu to mam taką może troche niepozorną rade: przy podkręcaniu często się karte wkłada i wyjmuje, może za mocno ją włożyłeś i naciska na płyte? Zauważyłem że jak próbowałem docisnąć wiatraczek do chipsetu przy włączonym kompie, to w biosie, też mi właśnie wyskakiwały krzaczki...Aha przed reklamacją radze ci na wszelki wypadek rozłożyć i złożyć jeszcze raz kompa, albo pujść z kartą do kumpla (ja tak zawsze robie), bo może się okazać że to nie wina karty, i po ch** ją mają 3 tyg w serwisie trzymać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aceton i inne rozpuszczalniki nie zmyją oznaczeń na pamięciach, gdyż są one zwykle grawerowane laserowo.

A chcesz sie zalozyc :?: .Ja jak oddawalem karte do serwisu (zly flash biosu ) to zmywalem wlasnie super glue zmwyaczem do paznokci no i tak sobie wacikiem pocieram a tu poł napisow mi starlo .No ale w servisie jakos sie nie kapli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te napisy potrafią zejść bo jak jeszcze r7500 wyposażyłem w radiatorki a później czyściłem paste to częściowo te napisy zlazły mimo że karte myłem mydłem :lol: pod kranem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...