Skocz do zawartości
Narkoo

Dell S2721DGFA Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam pytanie  odnośnie tego Della , który dzisiaj przyszedł do mnie z sklepu x-kom .

Od razu wypakowałem i sprawdzam  matryce , brak stuck/dead pixeli   no i ostatnie   podświetlenie monitora   wszystkie światła wyłączone   jasność monitora na 30% 60% 100%   na moje oko  zauważalny jest lewy górny róg  BLB   do  pozostałej części matrycy  nie mogę się przyczepić.  Jedynie co widzę to lekkie srebrzenie ale taka natura NanoIPS 

 

Zrobiłem zdjęcie telefonem  na jasności matrycy 30%  i jestem lekko  zdziwiony dlaczego tak wyszło , Oceńcie sami.

  

 

1637358537425.jpg

Dla mojego oka widoczny jest lewy górny róg 👀  może  aparat w telefonie przekłamuje ?

Robiłem jeszcze kilka zdjęć i każde inne od innego ..

Edytowane przez Narkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja. 

Znalazłem coś ciekawego..  poświeciłem lekko latarką z aparatu i znalazłem to

1637526627068.thumb.jpg.e3542caa885a03b31f9b0e94b3a42621.jpg

1637526627075.thumb.jpg.1198023b40b627b6393322a2011c4270.jpg

1637526627084.thumb.jpg.3a95de820dcce55698d5fd949f754c43.jpg

Kupiłem monitor jako Nówka Sztuka a okazuje się że matryca była myta i jest coś podobnego do mikrorysy przy krawędzi ekranu , w normalnym świetle nie widoczna.

Reklamować to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 z jednej strony masz prawo oczekiwać ze produkt otrzymujesz nowy i nie używany bo za to zapłaciłeś, pytanie jak podejdzie do tych rys sprzedawca , przecież mogły powstać podczas rozpakowania z twojej strony, ale nie spotkałem się z tym aby nowa matryca była umazana, tylko sprzedawca w jaki sposób miał by to zweryfikować? , jak zakup był przez Internet to masz prawo to zwrotu, bądź po kontakcie z sprzedającym na wymianę.

jak matryca jest ok, a monitor wyświetla obraz który Ciebie zadowala, to nie wiem czy warto jest wszczynać awanturę, ale zawsze można dla zasady XD 

umył bym na mokro matryce , tylko trzeba mieć najlepiej ściereczki do mycia matryc, bo jak się użyje czegoś innego, nawet ręczników papierowych i na mokro, to potem jak się przyjrzysz dokładnie, to na matrycy pojawia się mikro ryski.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat


Dzień dobry,
przyjęliśmy Twoje oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Masz 14 dni na wysłanie nam produktu, który zwracasz.

 

Niestety 🤨 koszt transportu idzie na mnie.    

Miałem wcześniej przygodę z morele net  bo reklamowałem Gigabyte M27Q  2 razy  pierwszy martwe dwa pixele drugi  cały ufajdany tłusty  jakby był z ekspozycji wystawowej  z widoczną rysą na tyle.

Nie wiem co teraz się dzieje ale wciskają ludziom używany sprzęt jako nowy albo z wadami lub niedoskonałościami z lini produkcyjnej  No bez kitu! 

Od początku Pażdziernika  czekam na jakiś  Nietknięty Model .   Masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Narkoo napisał:

Niestety 🤨 koszt transportu idzie na mnie.    

Miałem wcześniej przygodę z morele net  bo reklamowałem Gigabyte M27Q  2 razy  pierwszy martwe dwa pixele drugi  cały ufajdany tłusty  jakby był z ekspozycji wystawowej  z widoczną rysą na tyle.

Nie wiem co teraz się dzieje ale wciskają ludziom używany sprzęt jako nowy albo z wadami lub niedoskonałościami z lini produkcyjnej  No bez kitu! 

Od początku Pażdziernika  czekam na jakiś  Nietknięty Model .   Masakra

a widzisz Morelowy uważa ze można sprzedawać używane jako nowy/odnowiony i co im zrobisz ? , jaki musiał by w necie  powstać hejt na ten sklep aby ludzie przestali kupować ?  

bo sami sobie są winni , idąc modelem biznesowym i likwidując Neo punkty, a jak kupujesz przez neta to masz możliwość zwrotu 14 dni , to ilu jest cwaniaków ze niby coś kupują a faktycznie to chcą tylko sobie cos przetestować, zobaczyć i przed upływem tych 14 dni towar zwracają , tyko sklep to z automatu powinien wystawić jako używane i obniżyć cenne a nie chce tracić kasy, ilu jest ludzi ze nie zwraca na to uwagi i tak taki zbójecki proceder trwa nadal. 

poczytaj jak ludzie robią, na Święta kupują drogie karty graficzne a po świętach zawracają ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mr.T... napisał:

a widzisz Morelowy uważa ze można sprzedawać używane jako nowy/odnowiony i co im zrobisz ? , jaki musiał by w necie  powstać hejt na ten sklep aby ludzie przestali kupować ?  

bo sami sobie są winni , idąc modelem biznesowym i likwidując Neo punkty, a jak kupujesz przez neta to masz możliwość zwrotu 14 dni , to ilu jest cwaniaków ze niby coś kupują a faktycznie to chcą tylko sobie cos przetestować, zobaczyć i przed upływem tych 14 dni towar zwracają , tyko sklep to z automatu powinien wystawić jako używane i obniżyć cenne a nie chce tracić kasy, ilu jest ludzi ze nie zwraca na to uwagi i tak taki zbójecki proceder trwa nadal. 

poczytaj jak ludzie robią, na Święta kupują drogie karty graficzne a po świętach zawracają ...

Dobrze że konsolę mam całą w jednym kawałku 😄 tylko z monitorami się miotam 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...