Skocz do zawartości
czara

Macie jakies glupie hobby ?? Czyli masochisci na forum ;)

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam preferuje zyletke :D

fajne blizny zostaja :D

Dokładnie :)
Popieram też preferuję żyketki 8)
<font color="#FF0000">[ciach!]</font> ja juz niewiem czy wy mowicie serio czy zartujecie :/

a ja zbieram 1,2,5 groszowki [;

ja mowie serio....blantmen chyba tez.....co do reszty nie jestem pewien ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam preferuje zyletke :D

fajne blizny zostaja :D

Dokładnie :)
Popieram też preferuję żyketki 8)
<font color="#FF0000">[ciach!]</font> ja juz niewiem czy wy mowicie serio czy zartujecie :/

a ja zbieram 1,2,5 groszowki [;

ja mowie serio....blantmen chyba tez.....co do reszty nie jestem pewien ;]

Myliłem sie. Po przeczytaniu waszych postow doszedlem do wniesku ze jedak niktore hobby sa GŁUPIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czego co wycieliscie najbardziej zalujecie???

bo ja swego czasu na lewej lydce i to jeszcze po zewn. stronie zrobilem sobie pionowa kreske......potem dostawilem , potem pozioma na gorze , potem jeszcze jedna pionowa rownolegla do pierwszej i ywszlo mi cos ala pi :D jako iz jestem zapalonym matematykiem :D

hyhy

potem dostawilem pozioma na dole :D

 

i kur*** jedna pozioma i ejdna pionowa sa tak kurewsko widoczne, ze sie ludzie pytaja co mi sie stalo :/

 

o mojej lewej rece juz nie wspominam...

swego czasu an wychowawczej gralem ze soba w kolko i krzyzyk cyrklem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi została taka wyrąbana blizna długa 20cm linia na lewej ręce jakoś mi to urody nie dodaje 8) i Podobnie jak ty bruce moja lewa ręka to już normalnie we wszystkie strony jest pocięta rozmaitymi napisami równieć bawiłem się w kółko i krzyżyk 8) teraz po tym widać takie ciemniejsze ślady na skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam preferuje zyletke :D

fajne blizny zostaja :D

Dokładnie :)
Popieram też preferuję żyketki 8)
Ja ostatnio ciołem się paskiem swojej dziewczyny :twisted: , ma ostre zakończenia, więc bardzo bolało :twisted: 8) :lol: .

 

Ale też popieram żyletka rox :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli uwazacie sie za twardych, to zrobcie cos takiego

[censored !]

WRZUCALEM TO FOTO KIEDYS, TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!!!!!!!!!!

 

no ja musialem sie przerzucic na nogi, bo mi miejsca na rece zabraklo, a lewa reka nie umiem sie porzadnie pociac :D

hyhy

 

bruce, daj se siana co ?

 

reed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zesz jasny s.ku.rwy.syn 8O Bruce-malo co sie nie zbeltalem :x

a ja hoduje patyczaki :lol: www.patyczaki.prv.pl i nie smiac sie prosze :lol: :lol: :lol: of koz nie wspominam juz o nadrzednym hobby gdyby nie ono to bym tu nie pisal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys na lekcji wydlubalem sobie taka Lambde (jestem maniakiem hl i cs choc od niedawna) na 6cm na lewym przedramieniu fajnie wyglondalo jak

sie strup zrobil wszyscy w szkole sie na mnie gapili fowmiarke terz polecam mam taka z ostrymi "szpicami" do mizezenia srednicy wewnetrznej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podziwiam" ludzi ktorzy sie samookaleczaja 8O :x

IMHO jedynie tattoo jest normalna forma szpecenia sie.

Ciecie sie zyletka czy innymi ostrymi narzedziami to IMO glupota niesamowita, ktorej za pare lat takie ludziki bedzie sie wstydzic i zalowac.

Ale to kazdy musi chyba sam doswiadczyc.

 

Jezeli chodzi o glupie hobby to chyba mozna do niego zaliczyc moderowanie Tweaka i udzielanie sie na kilku innych forach. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podziwiam" ludzi ktorzy sie samookaleczaja  8O  :x 

IMHO jedynie tattoo jest normalna forma szpecenia sie.

Ciecie sie zyletka czy innymi ostrymi narzedziami to IMO glupota niesamowita, ktorej za pare lat takie ludziki bedzie sie wstydzic i zalowac.

Ale to kazdy musi chyba sam doswiadczyc.

 

Jezeli chodzi o glupie hobby to chyba mozna do niego zaliczyc moderowanie Tweaka i udzielanie sie na kilku innych forach.  :wink:

ta jak jakiegos fajnego wirusa czy zakazenia nie dostana wczesniej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podziwiam" ludzi ktorzy sie samookaleczaja  8O  :x 

IMHO jedynie tattoo jest normalna forma szpecenia sie.

Ciecie sie zyletka czy innymi ostrymi narzedziami to IMO glupota niesamowita, ktorej za pare lat takie ludziki bedzie sie wstydzic i zalowac.

Ale to kazdy musi chyba sam doswiadczyc.

 

Jezeli chodzi o glupie hobby to chyba mozna do niego zaliczyc moderowanie Tweaka i udzielanie sie na kilku innych forach.  :wink:

Największą głupotą jest zrobienie sobie tatuażu na przedramieniu i pocięciu go żylteką :? :? :x :x Widziałem z qmplem raz takiego kolesia - miał fajnego tatoo ale całego pociętego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera! (a mowila mi mamusia "nie zaczynaj zdania od Cholera!")

Mialo byc o glupich hobby, a wyszedl topic o masochistach.

Moje glupie hobby- lezenie i gapienie sie w sufit, a w razie jego braku- w niebo. Poza tym modding, i grzebanie w W98, czego efektem byl format.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...