Skocz do zawartości
Kwiajacek

Kopiowanie dysku ze starego komputera na nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić sobie nowy komputer, bo w starym nie rzadko pokazuje się niebieska plansza z tą miną 😞  i wylicza procenty do 100% potem każe restartować. 
Jak wszystko skopiować na ten potencjalnie nowy komputer? Chciałbym by wszystko było tak samo. Ustawienia hasła itp itd.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ta niebieska plansza pokazuje dokładnie? Bo masz BSOD (blue screen) który wskazuje na jakiś problem.

Można zrobić obraz dysku i przenieść wszystko dokładnie 1:1, później dograć sterowniki itp. ale jeżeli problem jest po stronie systemu to obraz będzie strzałem w stopę. Hasła z przeglądarki, zakładki itp. możesz przez synchronizację. Niektóre programy mają opcje eksportu ustawień. Pojęcie "wszystko" nie mówi nic bo każdy ma inne rzeczy na komputerze. Folder "Dokumenty" przekopiuj ręcznie.

Ustawienia Windows i tak będzie trzeba ręcznie bo nie znam, i podejrzewam że nie ma softu, który wyeksportuje wyłącznie same ustawienia i przeniesie je do nowego kopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij , jak konfiguracja nowego komputera nie jest w 100% identyczna to po sklonowania ledwo to będzie działać ,lepiej system zainstalować na świeżo i go sobie skonfigurować

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...