Skocz do zawartości
ccomp2017

Szukam komputer do 2000,ostateczność 2500 zł do podstawowych gier, ostateczność do symulatorów gier

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Wiem, że już kilka razy na tym forum pytałem się o składanie komputera, ale napiszę jeszcze raz i na pewno będę kupował nowy komputer, ponieważ ten mój obecny komputer z 2009 roku się tnie i nic na nim nie można zrobić.

 

Czy warto kupić gotowy komputer, złożyć nowy komputer z wyborem podzespołów do komputera.

szukam komputera:

Komputer na razie bez karty graficznej, później kupił bym kartę graficzną GeForce RTX 3060, GeForce RTX 3050 Ti,

Procesor z kartą graficzną,

płyta główna bez wi-fi,

Dysk SSD 256GB lub 512GB, tylko nie wiem jaki, proszę o pomoc wyborze dysku,

Cena do 2 000,00 zł, ostateczność 2 500,00 zł lub mniej

Komputer do gier omsi 2, euro truck simulator 2.

Ale chce przygotować komputer do grania, żeby później kupić kartę graficzną.

Proszę o pomoc doborze komputera stacjonarnego, czy lepiej kupić gotowy zestaw.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamierzam kupić procesor

Intel Core i5-11400 BOX (BX8070811400)
4,8 / 5
    Socket: Socket 1200
    Liczba rdzeni: 6 rdzeni
    Częstotliwość taktowania procesora: 4200 MHz
    Układ graficzny: Intel UHD Graphics 730

Płyta główna na Socket 1200, tylko nie wiem jakie RAM, jaki dysk i z której firmy kupić płytę główną.

Myślę nad kupieniem też gotowego zestawu z komputronik

https://www.komputronik.pl/product/725120/komputronik-pro-x300-k1-.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo&ceneo_cid=7a1d125c-9bb6-3f20-d1ee-ab6893641544

Komputronik Pro X300

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ccomp2017 said:

Cześć,

nie no tego gotowca to odpuść, obudowa mini tower nic tam nie wejdzie większego, pojedyncza słaba kość RAM, słaby zasilacz nieznanego pochodzenia, procesor i3 10gen (2 do tyłu względem aktualnej) i do tego mały SSD i to na SATA. Konfiga ci nie złożę bo chyba z 10 lat już tego nie robiłem ale kojarzę że jak by serio cisnęło na gotowca to firma Actina jest najbliżej "sensownych" konfiguracji.

 

@edit - A no i oczywiście masz zestawy na purepc w artach. Możesz wybrać jakiś droższy jak ten za 6400

Zestaw za 6400

Podmieniasz procesor na tej z iGPU, odejmujesz GPU i jesteś w okolicach 2,3-2,5K

Edytowane przez Punciak
errata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...