Skocz do zawartości
Czarek45

Bios do GF4 Ti4400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam kartę creative GF4 Ti 4400 128mb....i jakiś łoś wgrał do niej bios od jakiegoś MSI i karta wyświetla teraz niezłe shizy. Szukałem na necie całą noc i za nic nie moge znaleźć nigdzie oryginalnego biosu do niej. Jeśli znalazł by się ktoś kto może ma taką kartę i mógłby przesłać mi ten bios (bądź wersje 4200 lub podobną), lub ktoś kto wie gdzie moge go znaleźć (jakiś link), byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Mój mail: lpczarek@wp.pl

 

W sumie nie jestem do końca pewny czy to wina biosu. Może znajdzie się ktoś kto wie co może być przyczyną błędów (błędy są nawet w biosie, a po zainstalowaniu sterowników w Win XP wszystko zdycha).

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam kartę creative GF4 Ti 4400 128mb....i jakiś łoś wgrał do niej bios od jakiegoś MSI i karta wyświetla teraz niezłe shizy. Szukałem na necie całą noc i za nic nie moge znaleźć nigdzie oryginalnego biosu do niej. Jeśli znalazł by się ktoś kto może ma taką kartę i mógłby przesłać mi ten bios (bądź wersje 4200 lub podobną), lub ktoś kto wie gdzie moge go znaleźć (jakiś link), byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. Mój mail: lpczarek@wp.pl

 

W sumie nie jestem do końca pewny czy to wina biosu. Może znajdzie się ktoś kto wie co może być przyczyną błędów (błędy są nawet w biosie, a po zainstalowaniu sterowników w Win XP wszystko zdycha).

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam

Creative - to OEM by MSI. może ktoś wgrał bios od MSI 4400, a ty masz 4200 i nie wytrzymuje taktowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może MSI i Creative to te same karty......ale byłbym bardziej pewny mając oryginalny bios do niej. Więc jakby sie dało to prosił bm o jakiś link do takiego biosu albo najlepiej jak by ktoś zajebiście miły mi przesłał ten bios na adres lpczarek@wp.pl.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...