Skocz do zawartości
SZTANGIEL

kupiłem 50 prockow...

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to procki?? Moze ja od ciebie kupiłbym jedną lub 2sztuki na breloczek. :)

Maly offtopic 8) . Pochodz po komisach/serwisach (np. na Peowiakow/Placu Wolnosci), popytaj, ja poszedlem do jednego to gosc za freeko dal mi spalone Durony na breloczki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro sprzedalem spalone palomino 1700+ (bardzo widoczne slady dzialania duzej temperatury) za 50 czy 60zl i koles byl jeszcze zadowolony :)

Może kombinował gwarancje (do reklamacji) :roll:

byc moze, ale na procu bylo widac, ze ewidentnie dostal duza temp (poszedl codegen i pociagnal za soba proca). przed sprzedarza zastanawialem sie czy nie zrobic breloczka, ale bylo duzo takich aukcji, ze spalone proce chodzily od 30-80 zl (mowa o AXP), a jeszcze lepsze ceny osiaga P4 i celek na jego jadrze. ciekawi mnie co ludzie z nimi robia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to szkoda bo mam antka 1800+ ale rdzeń lekko ukruszony w rogu. :? 

Spalony podczas zakładania peltiera. :evil: 

Ładny na zielonym lamicie

Hardcorowiec widze jesteś :) nie dosć ze spalony to jeszcze rdzeń ukruszony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw się spalił a potem za to że się spalił (musiałem go ukarać) i rdzeń mu ukruszyłem (troszeczkę z góry) :P

 

TO CO CHCE KTOS GO KUPIC :roll:

MAM JESZCZE DO SPRZEDANIA 3 ZASILACZE (CHYBA SPALONE) NIC NIE WIDAĆ (NIE ŚMIERDZIAŁY JAK PRZESTAŁY DZIAŁAC) NIE WIEM CO SIĘ Z NIMI STAŁO :?: :?:

OBNIŻYŁEM OBROTY WENTYLOWI Z ZASILACZA NA 7V I BYŁO OK.

A TU NAGLE PO 10 GODZINACH KOMP MI SIĘ WYŁĄCZYŁ I ZONK I TAK BYŁO 3 RAZY :evil: :evil: 2 X 300W I 1 X 350W

CHCE KTOŚ?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw się spalił a potem za to że się spalił (musiałem go ukarać) i rdzeń mu ukruszyłem (troszeczkę z góry)  :P

Buahahahahaha :lol: :lol: :lol:

To tak jakbyś zwłoki kopał ;) :P

ale jak to samopoczucie poprawia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw się spalił a potem za to że się spalił (musiałem go ukarać) i rdzeń mu ukruszyłem (troszeczkę z góry)  :P 

 

TO CO CHCE KTOS GO KUPIC :roll: 

MAM JESZCZE DO SPRZEDANIA 3 ZASILACZE (CHYBA SPALONE) NIC NIE WIDAĆ (NIE ŚMIERDZIAŁY JAK PRZESTAŁY DZIAŁAC) NIE WIEM CO SIĘ Z NIMI STAŁO :?:  :?: 

OBNIŻYŁEM OBROTY WENTYLOWI Z ZASILACZA NA 7V I BYŁO OK. 

A TU NAGLE PO 10 GODZINACH KOMP MI SIĘ WYŁĄCZYŁ I ZONK I TAK BYŁO 3 RAZY  :evil:  :evil: 2 X 300W I 1 X 350W 

CHCE KTOŚ?? :P

a za ile - bo spalone to za duzo nie pojda :) ale moze sie zainteresuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem co z nimi jest :?:

może tylko wystarczy wymienic bezpiecznik.Moze się przepalił a moze cos innego. Powiem tylko tyle ze jak się spalił to nie smierdziało (zaden kondensator się nie zjarał) Jak bedziesz chciał to daj znac na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem co z nimi jest :?:

może tylko wystarczy wymienic bezpiecznik.Moze się przepalił a moze cos innego. Powiem tylko tyle ze jak się spalił to nie smierdziało (zaden kondensator się nie zjarał) Jak bedziesz chciał to daj znac na pw

 

 

A co to samopoczucia -- odrazu poczułem się lepiej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedaje jako uszkodzone.to nie oszustwo.sa to antki 1200

na allegro za 18zeta jeden.dla was taniej.swoja droga sobie tez zatrzymam na brelok haha.

To co pogrubione... To znaczy za ile??

 

PS. Ja głupi się pytam :cry: Jeszcze nigdy taki spłukany nie byłem :( Ale chciało sie telefonik - i dobrze ;) Niedługo może bedzie jakiś przypływ gotówki :] A więc za ile w "dla was taniej" ??

 

PS. Zresztą jutro skok na bike i pośmigam po komisach komputerowych :) Za ile mają spalone - a może i za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega sprzedał antka 1800+ ale rdzeń lekko ukruszony w rogu. U siebie w domu pokazał typowi ze działa (stymże na innym procku :P ) Dał gościowi tego ukruszonego typek myślał że sam go rozwalił bo widział że działa :) Nie popieram takich czynów ale sprytne :) Szkoda mi tylko tego gościa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:cry: Ide se do komisu a tu pisze: od (któryśtam) lipca komis przeniesiony do Oświęcimia :cry: jakiieś 20km - a moze bym jakis za darmo proc wydarł :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega sprzedał  antka 1800+ ale rdzeń lekko ukruszony w rogu. U siebie w domu pokazał typowi ze działa (stymże na innym procku :P ) Dał gościowi tego ukruszonego typek myślał że sam go rozwalił bo widział że działa :) Nie popieram takich czynów ale sprytne :) Szkoda mi tylko tego gościa :(

dobre :D wyjmujesz mowisz klientowi "wyczyszcze go z pasty" lecisz do lazienki" a tam masz 2 proc z<span style="color:red;">[ciach!]</span>y podstawiony i zamiana :D. Daje tylko pomysl. Nie robcie tak nigdy nie ma sie czym chwalic robiac tak dazymy do samozaglady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega sprzedał  antka 1800+ ale rdzeń lekko ukruszony w rogu. U siebie w domu pokazał typowi ze działa (stymże na innym procku :P ) Dał gościowi tego ukruszonego typek myślał że sam go rozwalił bo widział że działa :) Nie popieram takich czynów ale sprytne :) Szkoda mi tylko tego gościa :(

:evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SID => czemu masz wybraniec pod nickiem??

I'm TheOne, TheOne of all people... Do you believe this? If you don't belivie remember: MATRIX has us.

 

Heh matrixowy fan ze mnie (no może nie tak źle :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SID => czemu masz wybraniec pod nickiem??

I'm TheOne, TheOne of all people... Do you believe this? If you don't belivie remember: MATRIX has us.

 

Heh matrixowy fan ze mnie (no może nie tak źle :] )

a tak serio to z jakiej paki, bo modem nie jestes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...