Skocz do zawartości
Sid

Tuning rowerka...

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe nie wiedziałem jak to nazwać... 3 patenty "baj maj frjend":

1.Drukuje różne małe znaczki itp i je przykleja - bezbarwna tasma - kilka zrobil tak dobrze ze deszcz im nie groźny... i nie znać...

2.Z białej tasmy klejacej zrobil sobie w niektorych miejscach szachownice - z poczatku myslalem ze to oryginal... Bo mowil ze mu nierowno wyszlo - a ja no ta co ci nierowno wyszlo a on szachownic ;)

3.Zrobienie sobie czegoś w rodzaju plastikowej osłonki na przerzutki z płyt CD...

 

Ja też zaczne coś zmieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh

 

Ja sobie musze kółko odrestaurować żeby jazde zrobić - jest tu ktoś z okolic Chrzanowa???

 

Hehe dawajcie jakies pomysly moze bym cos zastosowal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wstydzę, będziecie się śmiać :>

Do rzeczy - światła krótkie na diodach, zasilane z baterii, długie na żarówkach, zasilane z dynama, do tego radio (ale tajwańskie za cwaj ojro, lepsiejsze muszę sobie dopiero naprawić), głośnik (tandetne słuchawki też mam, a co), stercząca niczem fallus na weselu antenka od wzmiankowanego radyja, licznik naturlich i malowniczo usyfiona (styl Rambo First Błoto) rowerowa torba na kierownicy.

Całość (pomijając mnie, rower i owąż torbę) mieści się w plastikowej obudowie (o symbolu Z-ileśtam, nie pamiętam) o wymiarach mniej więcej 17x13x7 cm i jest zamontowana na kierownicy. Zdjęć nie mam, rzeknę więc jeno, że jeśli widzieliście kiedyś turystyczny motor lub paralotnię, to za cholerę nie jest to do tych maszyn podobne :>

I oczywiście tak unieszczęśliwiony welocyped to jakiś tajwaniec. Ale wygrałem go kiedyś, a jak mawiają górale - darowanemu koniowi w odbyt się nie zagląda. Czy jakoś tak :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moj koles sobie zamontowal diody zielone w kierownicy nawiercil 4 dziury i wstawil diodki i bardzo fajny efekt po 21 godzinie to daje tez sobie takie cos bede robil tylko ze diody beda fioletowe :):))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raz widzialem goscia z fajnie zmodowany rowerki m takiki full szpanik siodelko takie dlugie z oparciem z chromowanych rurek rama kiera i tylne kolko od bmx widelec troche przydlugi i z przodu takie malutkie kolko ze 30cm srednicy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam wypasiony pomysl na zime lol

 

zrobie sobie opony spike'y. :) otoz wezme starego gorala (szerokie opony) posciagam oponki :) powkrecam sruby od srodka, tak ze beda wystawac. Na zewnatrz dam nakladki, zeby sie nie wbijaly sruby do srodka przy kontakcie z podlozem. Zaleje guma, zeby sruby detki nie przetarly i wioooo po sniegu :) ale bedzie bazaaa :D

 

jakies alternatywne upgrade'y ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL terz tak zrobie tymbardziej ze bede wymienial teraz opony bo prawie lyse mam jak mi sie bedzie nudzilo to wezme kamyk szliefirski i zrobie zeby ostre byly :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bueheheheeh www.wiejskie.rowery.prv.pl ? :D

w ramach wiejskiego tjuningu roweru polecam:

- obnizenie przeswitu miedzy opona a rama (niech opona trze o metal)

- zamontowanie bardzo_wydajnych_glosnikow ktore podczas jazdy wydawaly by odpowiednie dzwieki...

- zamontowanie czarnych szyb w rowerze (nie wiem jak to zrobic ale podobno "polak potrafi")

- zakup specjalnego dresa (3+1paska) koniecznie marki Adidas

- montarz bardzo glosnego auto alarmu (jakby jakis smialek chcial zakosic nam rower)

 

po takich przerobkach smialo mozemy pochwalic sie tym na wiejskich.rowerach.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bueheheheeh www.wiejskie.rowery.prv.pl ? :D

w ramach wiejskiego tjuningu roweru polecam:

- obnizenie przeswitu miedzy opona a rama (niech opona trze o metal)

- zamontowanie bardzo_wydajnych_glosnikow ktore podczas jazdy wydawaly by odpowiednie dzwieki...

- zamontowanie czarnych szyb w rowerze (nie wiem jak to zrobic ale podobno "polak potrafi")

- zakup specjalnego dresa (3+1paska) koniecznie marki Adidas

- montarz bardzo glosnego auto alarmu (jakby jakis smialek chcial zakosic nam rower)

 

po takich przerobkach smialo mozemy pochwalic sie tym na wiejskich.rowerach.... :D

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO robić choinke z roweru, to obciach jak nie wiem - po prostu wieśniactwo. Ja nie mam nawet odblasków w pedałach i w szprychach kół.

 

A tunning roweru owszem, robiłem - złożyłem sobie nowe koła i dzięki temu lżej mi sie jeździ, a co za tym idzie - szybciej - więc można to nazwać tunningiem. Ale taki tunning jest droższy od diod i nalepek :), za to daje jakieś efekty.

 

BTW - a może by spojler na siodełko założyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie wiedziałem jak to nazwać... 3 patenty "baj maj frjend":

1.Drukuje różne małe znaczki itp i je przykleja - bezbarwna tasma - kilka zrobil tak dobrze ze deszcz im nie groźny... i nie znać...

2.Z białej tasmy klejacej zrobil sobie w niektorych miejscach szachownice - z poczatku myslalem ze to oryginal... Bo mowil ze mu nierowno wyszlo - a ja no ta co ci nierowno wyszlo a on szachownic ;) 

3.Zrobienie sobie czegoś w rodzaju plastikowej osłonki na przerzutki z płyt CD...

 

Ja też zaczne coś zmieniać :)

super - stary, czyli gość w ramach tuningu zrobił sobie kasparova na ramie ... tak ?

 

podeślij mu tę stronę:

http://wiejski.tuning.prv.pl

 

mimo iż jest to strona o samochodach i szeroko pojętym tuningu - może znajdzie dla siebie tam natchnienie (z pewnością tak będzie)

 

najwięcej natchnienia znajdzie tam:

http://members.lycos.co.uk/sp33d3r/galerie.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO robić choinke z roweru, to obciach jak nie wiem - po prostu wieśniactwo. Ja nie mam nawet odblasków w pedałach i w szprychach kół.

 

A tunning roweru owszem, robiłem - złożyłem sobie nowe koła i dzięki temu lżej mi sie jeździ, a co za tym idzie - szybciej - więc można to nazwać tunningiem. Ale taki tunning jest droższy od diod i nalepek :), za to daje jakieś efekty.

 

BTW - a może by spojler na siodełko założyć...

Dokładnie. Rower ma być do jezdzenia a nie wygladać jak choinka. Po tym jak wpadłem na barierke na moście też juz nie mam odblasków w pedałach :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie od poczatku w platformach nie bylo swiatelek, a na kolach sie jeszcze jakos trzymaja. Bede musial je chyba tylko pomalowac na czarno bo sa tak pobijane i zjechane z kazdej strony ze az wstyd

"It's not the bike you ride-

It's how you ride the bike" 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zmiany ktore moge wprowadzac w rowerze to te ktore poprawia mi komfort jazdy itp...

A jakies diody i inne bajery sa zbedne.

I tak po ostatnim wyjezdzie w gory rower nie ma juz troche lakieru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...