Skocz do zawartości
Slayer

Oderwane pamięci z karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm...pamięci zostały wyrwane z radiatorem z karty- wyglądają na nie uszkodzone. Sami zobaczcie

http://www.allegro.pl/showitem.php?item=6241773

 

Ciekaw jestem, czy coś takiego da się naprawić....ja nie sądzę.....ale cuda się zdarzają :lol: :lol: :lol: N o nie wiem- przylepić je czy co??! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu ogladlem ta aukcje, ale wydaje mi sie, ze nie da sie tego zrobic. A mysle tak dlatego, ze koles napewno w tej sprawie lazil po wszystkich serwisach w swoim miescie i kumpli tez wypytal wszsytkich i jak sie dowiedzial, ze karta jest do wywalenia to postanowil wcisnac ja jakiemus leszczykowi na allegro ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z tymi pamięciami w tym GF4 TI4600. Niby jest 128 MB..po wyrwaniu 2 kości wychodzi nam 64MB...kurde..niby powinno działać. MOze podmienić bios od TI4200???!! Kombinujcie coś, to moze kupię :lol: :lol: :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIech ktoś wyrwie z jakąś kośc od starej karty i sprubuję zpowrotem naprawić- odpalić to co jest. Gdybym miał jakiegoś Virge bym się pobawił :lol: :lol: :lol: :lol: Trochę doswiadczenia by się zdobyło :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...pamięci zostały wyrwane z radiatorem z karty- wyglądają na nie uszkodzone. Sami zobaczcie 

http://www.allegro.pl/showitem.php?item=6241773

 

Ciekaw jestem, czy coś takiego da się naprawić....ja nie sądzę.....ale cuda się zdarzają :lol:  :lol:  :lol: N o nie wiem- przylepić je czy co??! 8)

Pamieci sa w obudowie BGA - do wywalenia Teoretycznie gdyby sie zdobylo nowe kosci pamieci (tylko skad) istniala by pewna szansa przy odpowiednim sprzecie ale tak to nadaje sie na witryne sklepowa po przyklejeniu klejem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehhe jakiś koleś pochełpił się na tę kartę ciekawe czy wie jak ją naprawić

albo ma znajomego mmv który mu tę kartę wymieni podmieni na inną:))

Własnie spilowywuje ukruszony rdzen A1000 ( powoli ale do przodu :) i bede go chial na gwarancji oddac ... ciekawe czy tej karty nie da sie tak spreparowac ... naprawic zeby nie bylo widac i na gwarancji oddac ;)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mósi być jakiś sposób....tacy z was wielcy znawcy...a tu nic nie poradzicie? Niby banalna sprawa....a gdyby tak sprubować te pamięci oberwane połączyć ze ścieżkami pod spodem? No sam już nie wiem...ej....mam genialny pomysł! :lol: :lol: Może za pomocą edytora bios tak przerobić, żeby karta działała jako 64 MB wybierając odpowiedni dostęp do pamięci?? Chszanić tam..nawet na 32 MB przerobić- byle działało!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mósi być jakiś sposób....tacy z was wielcy znawcy...

No no ... bez takich ;)

jak chcesz to ryzykuj ... po zakonczeniu akcji do gostka sie odezwe i za 100 zł ja sprobuje looknac .. ale nie wiecej ... i tylko jesli ma do niej gwarancje ... a jak sie nie uda to trudno ale 300 to za duzo ;), a za 100 bede mial przynajmniej radiatory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zupa pomysła.

A żeby tak włoyć to na swoje miejsce to co by się stanęło? A potem radiatorki przykleić taśmą klejącą?

Może jeszcze działa :twisted:

Ja mam np. GF2 mx200 ze przecietymi ścieżkami i działa :twisted:

Albo zjaraną TNT2 która miała 32 a ma 16.

Raz udało mi sie nawet zmodować i zamiast 8mb na Vancie miałem 16 :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buuuuuu :( Aukcja zakończona buuuuuu :oops: :( :( Dokładnie 357,11 zł DJTomcraft zabulił buuuuuu.....to ja za taką cenę widziałem Geforce3 buuuu..chyba się zabiję...buuuu.....buuuuu...buuu...buuuuu :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...